Skocz do zawartości

doświadczenia z blachodachówką pruszyński i budmat


Recommended Posts

Proszę o opinie na temat blachodachówki Pruszyńskiego i Budmatu.Planuję zakup i zastanawiam się pomiędzy tymi firmami.
Z budmatu nad Zefirem albo Sarą. A z pruszyńskiego Szafirem.Nie wiem co wybrać.Mam pytania czy lepsza wyższa fala,
czy połysk czy mat? Mieszkam pod lasem i ogrzewam koksem z drzewem,w tym przpadku słyszałam ,ze na matowej
osadza się osad.Co robi się z taką blachodachówką po 10 latach użytkowania<czy wymienia na nową czy można podmalować?
Proszę o wymianę doświadczeń ,kto ma zamontowane blachodachówki z tych firm.l
Link do komentarza
Cytat

Proszę o opinie na temat blachodachówki Pruszyńskiego i Budmatu.Planuję zakup i zastanawiam się pomiędzy tymi firmami.
Z budmatu nad Zefirem albo Sarą. A z pruszyńskiego Szafirem.Nie wiem co wybrać.Mam pytania czy lepsza wyższa fala,
czy połysk czy mat? Mieszkam pod lasem i ogrzewam koksem z drzewem,w tym przpadku słyszałam ,ze na matowej
osadza się osad.Co robi się z taką blachodachówką po 10 latach użytkowania<czy wymienia na nową czy można podmalować?
Proszę o wymianę doświadczeń ,kto ma zamontowane blachodachówki z tych firm.l


To najlepiej połóż dachówkę ceramiczną glazurowaną . Jeżeli już klamka zapadła na blachę to mat jest trwalszą powłoką od połysku co przedkłada się na cenę, mat jest droższy od połysku reszta kryteriów jakie wymieniłeś to już wg gustu i uznania.Co do gwarancji bo w większości blachy mają 10 lat to zapewniam ,że dużo dłużej Ci posłużą.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...