Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: GEKO GRZEGORZ KRYSZTOFORSKI


Recommended Posts

Gość Kowlsky
Napisano
Stanowczo nie polecam tej firmy ,wielka niekompetencja w obsłudze klienta,zamawiałem blachę niemiecką a przy dostawie okazało się ,że dostałem najgorszą blachę niewiadomego pochodzenia .odmówili mi wydania pisemnej gwarancji!!!.Sprawa skończy się w sądzie.Druga sprawa to termin realizacji z 10 dni zrobił się miesiąc.NIE POLECAM!!!!

Ta firma to jakaś fikcja,zamówiłem u nich materiał z usługą wg.projektu.Na etapie projektu wszystko było w porządku.Po wykonanej usłudze kazano mi zapłacić za dużo więcej materiału a koszt robocizny zwiększono o 30%,pomimo ,że firma nie wykonała żadnych dodatkowych robót.Ceny również podniesiono.Nie polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 3 miesiące temu...
Napisano (edytowany)
Piszecie bzdury!

Jestem wykonawcą, zaopatruje się w tej firmie od 2 lat i nigdy nie miałem żadnego spóźnienia z dostawą. Towar zawsze zgodny z zamówieniem. Nigdy nic nie reklamowałem, bo nie było takiej potrzeby i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam ich!

Bartek Kamiński, firma DachSystem

Polecam firmę GEKO. Zero porblemów! Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Gość zadowolony klient
Napisano
firma godna polecenia!!! w porównaniu do wielu firm handlowych w branży budowlanej niespotykane doradztwo od strony technicznej jak i praktycznej, bardzo miła obsługa. towar został dostarczony w terminie, wszystko było zgodne z ustaleniami i co najważniejsze bardzo dobre ceny (sprawdzałem w wielu punktach), jakość materiałów bez zarzutu, naprawdę polecam.
Napisano
Przyjechać, sprawdzić! Osobiście jestem bardzo zadowolony!!! Andrzej z Bierunia.
Napisano
Z zakupionej w punkcie Geko blachy miałem problem z folią ,która to była zwulkanizowana z blachą,po zdarciu foli pozostał biały klej!!!.Reklamacja oczywiście nie została uwzględniona .Śniegopłapy zakupione u Was zostały wycięte jakąś garażową metodą i już pojawia się na brzegach korozja.NIE POLECAM!!!
  • 1 rok temu...
Gość zrbpiekorz
Napisano
Nikomu nie polecam zakupu blachy w tej firmie,spotkałem się z wielką niekompetencja ze strony obsługi,wyliczono mi dach w taki sposób ,że brakło blachy,wkrętów i obróbki były żle powyginane,nie tak jak zamawiałem.Odradzam kupowanie w tej firmie!
  • 1 rok temu...
Gość Barbara
Napisano
Odwiedziłam tą firmę jakiś czas temu chcąc kupić blachodachówkę na dach,jeśli chodzi o wycenę którą mi przedstawiono nie miała wiele wspólnego z materiałami ,które potrzebowałam na dach,większosc pozycji była żle wyliczona a ilości akcesorii dachowych np haków do rynien i wkretów zaniżone.Ale nie to mnie zraziło do kupna :atmosfera w sklepie pozostawia wiele do zyczenia ,na porządku dziennym wydają się być kłótnie szefa z szefową przy klientach.Proponuję tam zajżeć...sami się przekonacie ...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Prof. Łukasz Łuczaj, botanik z Uniwersytetu Rzeszowskiego, co roku zachęca, by nie kosić trawy wiosną. W tym roku poszedł o krok dalej, zaapelował na portalach społecznościowych, by zakazać używania kos i kosiarek spalinowych na cztery wiosenne tygodnie. Na swoim profilu na Facebooku napisał: "Nasza planeta potrzebuje radykalnych działań. Bioróżnorodność terenów nieleśnych potwornie spadła w ostatnich latach. Zanikły bogate w gatunki łąki i pastwiska zamiast tego większość terenów trawiastych w Polsce to albo trawniki koszone nisko co tydzień nawet, albo zarośla zupełnie niekoszone porośnięte inwazyjną nawłocią kanadyjską".   Zwrócił uwagę na hałas, który produkujemy, używając kosiarek spalinowych: "Wręcz nie da się żyć po prostu w miejscowościach, gdzie zabudowa jest gęstsza: co chwilę słychać warkoczące kosiarki". Zaproponował wprowadzenie zakazu koszenia jakichkolwiek terenów, także traktorami, do 1 czerwca. Jak uzasadnił "umożliwi to odrodzenie się Flory Łąkowej, zwiększenie bioróżnorodności trawników i zwiększy ilość pokarmu dla ptaków. Stworzy także kryjówki dla owadów".   Profesor przypomina, że nisko skoszony trawnik jest niemal martwym ekosystemem: "W bardzo krótko skoszonej trawie rozwija się tylko kilka gatunków pospolitych kwiatuszków i kilka gatunków traw. Tak krótka trawa nie może też być pokarmem dla gąsienic motyli, a takie organizmy jak mrówki czy koniki polne nie mogą się schować przed ptakami". I apeluje: Wzywam polski rząd do delegalizacji kos spalinowych i kosiarek elektrycznych. - Delegalizacja maszynowych kosiarek także umożliwi odrodzenie się zwyczaju koszenia kosą ręczną. Mechaniczne dozwoliłbym jedynie dla rolników, którzy wykaszają większe tereny, ale tylko po 1 czerwca. Okres do 1 czerwca powinien być wypełniony śpiewem ptaków, a nie warkotem kosiarek - podkreśla.   Na Zachodzie Europy i w Ameryce jest ruch, który nazywa się "No Mow May", czyli "Maj Bez Koszenia". Bardzo wiele szkody robi się majowym koszeniem, kiedy trawa dopiero rośnie. Takie koszenie jest bardzo inwazyjne, szczególnie kiedy jest powtarzane. Ono eliminuje wiele gatunków. Gdybyśmy pozostawili trawę do czerwca, zakwitłyby w niej złocienie, firletki, jaskry, bodziszki, dzwonki, a tak mamy mało zróżnicowany i ubogi garnitur gatunków: mniszek, kilka gatunków do niego podobnych, kilka gatunków koniczyny i traw. W tym roku jest taka wielka susza, a ludzie niemiłosiernie koszą już trawę, na razie nic nie odrasta.
    • Takie trzy żarłacze pasiaste wyłowiłem wczoraj z oczka.  
    • Zgadza się, ale 1/3 połączeń zwykle nie jest fabryczna i tu robią się schody. Farba tania nie jest, a obstawiam, że bez gładzi na całości dwie warstwy nie przykryją tych połączeń. Wiadomo że więcej roboty jest położyć gładź na całości i do tego też trzeba mieć w miarę wprawę, ale uważam że lepiej zużyć więcej gładzi niż malować 3 razy. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Ze styropianową będzie więcej roboty, żeby ją ostatecznie wykończyć. Z takim choćby ćwierćwałkiem z tworzywa lub drewna zachodu będzie mniej. Można je nawet wkleić używając masy akrylowej.
    • Z zasady tylko połączenia i wkręty. Ale celowo boczne krawędzie, czyli te, którymi stykają się płyty są tak ukształtowane,żeby dało się tam zmieścić szpachlę i siatkę wzmacniającą. Ostatecznie, po zaszpachlowaniu, miejsce połączenia i środkowa część płyt mają tworzyć dzięki temu jedną równą płaszczyznę. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...