Skocz do zawartości

Rolety, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, systemy panelowe


Recommended Posts

Okno to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza, dlatego warto poświęcić mu więcej uwagi i zaaranżować indywidualną jego oprawę, która nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Studio KAMAdesign powstało z myślą o klientach oczekujących kompleksowej usługi dekoracji okien.
Możemy zaoferować doradztwo, sprzedaż i montaż, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny m.in.takich produktów jak:

* rolety materiałowe,
* żaluzje,
* plisy,
* rolety rzymskie i rolety austriackie,
* karnisze metalowe, mosiężne i szyny sufitowe,
* zasłony
* maty bambusowe,
* żaluzje pionowe,
* rolety zewnętrzne zabezpieczające i antywłamaniowe,
* markizy,
* moskitiery ramowe,
* moskitiery rolowane i plisowane,
* folie antywłamaniowe oraz przeciwsłoneczne, rolety z folii refleksyjnych.

Nasz asortyment wyróżnia indywidualny charakter, wysoka jakość, estetyka i funkcjonalność.
Szeroka gama produktów oraz konkurencyjne ceny, sprawiają, iż każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a nawet 36-miesięczna gwarancja na wykonane produkty zapewni Państwu bezpieczeństwo dokonanych zakupów.
Oferujemy bezpłatną wizytę podczas której zaprezentujemy Państwu naszą ofertę, doradzimy w wyborze systemów i materiałów i dokonamy pomiarów potrzebnych do sporządzenia kosztorysu.

www.kamadesign.com.pl
kamadesign@kamadesign.com.pl
22 610 32 92
511 506 826

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Ja polecam swoją firmę jeśli ktoś chce dobrać odpowiednie rolety, plisy, żaluzje itp to zapraszam na priv lub poprzez kontakt na stronie

http://caban-rolety.pl
Firma Caban
Baby, ul. Wolborska 28
97-310 Moszczenica
tel. kom. 0 501 18 44 15
tel./fax: 044 732 00 88
firmacaban@o2.pl

ps. przepraszam że rozwalam wątek ale praca w domu mnie dobija i wolę znaleźć nowe zlecenie na zewnątrz icon_biggrin.gif chyba odzwyczaiłem się od porządków domowych albo staje się pracocholikiem ;)
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...