Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

szadny

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O szadny

 • Ranga
  Początkujący
 1. szadny

  Jaka pralka?

  Do małej łazienki najlepsze są ładowane z góry. Jeśli chodzi o firmę to Whirpool jest ok. Ja np. nie wyobrażam sobie pralki bez programu szybkiego, 30 min i pranie zrobione.
 2. szadny

  Montaż nawiewników okiennych

  Na jakim terenie działacie?
 3. szadny

  Geodeta Legionowo - pow. legionowski

  Na terenie województwa warszawskiego, Warszawy, działa też firma geodezyjna Geo-Stud. Może słyszeliście? Firma dość długo funkcjonuje na rynku, bo od 1986 r. Wykonują m.in. badania geodezyjne i geotechniczne pod budową domów jedno i wielorodzinnych.
 4. szadny

  Rolety, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, systemy panelowe

  Spory wybór rolet wewnętrznych, zewnętrznych, żaluzji, moskitier itp ma firma działająca na terenie Śląska, m.in. Gliwic - Roleter Najpierw robią bezpłatny pomiar i wycenę, potem montują. Można też naprawić uszkodzone rolety w serwisie.
 5. A jak to jest z tym zniesieniem wymogu uzyskiwania pozwolenia na budowę domów jednorodzinnych? Dużo się mówiło o tym, że nie trzeba będzie się już starać o pozwolenie na budowę, co oczywiście bardzo ułatwiłoby sprawę wszystkim chcącym się wybudować... Miało też nastąpić skrócenie procedur budowlanych o 45 dni (ze 129 do 84 dni), a w dużych miastach o 74 dni (ze 158 do 84 dni)... Czytałem o tym na portalu prawniczym: tu Czy to weszło w życie?
×