Skocz do zawartości

Meble na zamówienie


Recommended Posts

Napisano
Witam chciałbym polecić oraz poznać opinie na temat róznych producentów mebli na zamówienie nie chodzi tu o masowych producentów lecz firmy które mają typowo indywidualne podejście.

Ja ostatnio nawiązałem kontakt z firmą mebelserwis gdzie zakupiłem meble kuchenne. Jestem z nich zadowolony lecz szukam też innych tego typu producentów bo może znajdzie się sporo takich firm gdzie można przyjść z własnym pomysłem i wykonać coś nietypowego.
  • 2 miesiące temu...
Napisano
Co do samych producentów takich mebli, to raczej konkretnego nie znam, ale z tego co wiem, to meblopol.net oferuje meble na zamówienie i to całkiem fajne. Jakbyś był zainteresowany, to zawsze możesz zerknąć i poczytać, jak ta oferta dokładnie wygląda.
  • 11 miesiące temu...
Napisano (edytowany)
Witam Drogich Forumowiczów,

nazywam się Michał Kurzela i reprezentuję firmę Simme. Nasza firma zajmuje się produkcją nowoczesnych i funkcjonalnych mebli kuchennych oraz szaf wnękowych na zamówienie. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa oraz miast ościennych. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci jest dla nas największym powodem do dumy i jednocześnie motywacją do dalszej, ciężkiej pracy. Na wykonane i zamontowane przez nas meble udzielamy pełnej gwarancji na okres 12 miesięcy.

Dążąc do jak najlepszego spełnienia Państwa życzeń - każdą pracę rozpoczynamy od wizyty w Państwa domu, a cały proces poprzedzający montaż mebli czyli dojazd, pomiar, projekt oraz wycena jest całkowicie bezpłatny.

Na naszej stronie internetowej simmekuchnie.pl znajdą Państwo nasza realizacje, a także inspiracje, którymi się kierujemy. Zapoznać można się także z informacjami o tym, jak przebiega cały proces prac, z jakich materiałów produkujemy, a także zadać Nam pytania za pomocą formularza.

Udostępniamy Państwu także adres e-mail biuro@simmedesign.pl oraz numer telefonu 503-632-084, pod którym odpowiemy na każde z Państwa pytań.

Adres siedziby: Simme ul. Dąbrowskiego 25 Pruszków

Zapraszamy.

Z pozdrowieniami
Michał Kurzela, Simme Edytowano przez Simme (zobacz historię edycji)
  • 2 miesiące temu...
Napisano
Polecam zakład stolarski z podkarpacia ARTIS
www.artisropczyce.pl
Mają bardzo dobrą jakość i przyzwoite ceny.
Robiłem i nich meble do salonu - część w fornirze i część lakierowanych na wysoki połysk.
Nie mam co narzekać.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Hej, Obecnie jestem na etapie elektryki w budynku (SSZ + wod-kan gotowy). Na przełomie lipca/sierpnia zaplanowane mamy tynki i rekuperacje. W sierpniu chcemy się zająć podłogówką. Nasuwa nam się kilka technicznych pytań, może któryś z kolegów koleżanek byłby w stanie podpowiedzieć. Kilka kwestii na temat budynku poniżej. - Dom na płycie z poddaszem użytkowym - Na parterze gotowa podłoga na wysokości 24 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience, kotłowni i kuchni płytki - Na poddaszu gotowa podłoga na wysokości 19 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience płytki - Podłogówka we wszystkich pomieszczeniach - Wylewka anhydrytowa 5cm   Moje pytania: 1) Sporządziłem małą tabelkę z grubościami styropianu jakie chciałbym zastosować. Czy grubość jaką zostawiłem na wykończenie podłogi jest wystarczająca? Czy grubości styropianu można dobrać jakoś optymalniej? 2) Z racji tego, że w niektórych pomieszczeniach będą panele, a w niektórych płytki, grubość styropianu będzie się różnić między nimi. W jaki sposób prowadzi się rurki od ogrzewania podłogowego pomiędzy takimi pomieszczeniami, bo podejrzewam, że trzeba uniknąć spadków itp. Czy rurki do tych pomieszczeń prowadzi się w warstwie styropianu?   3) Czy biorąc pod uwagę punkt 2, na etapie podłogówki muszę wykonać jakąś dodatkową przerwę dylatacyjną między tymi pomieszczeniami? Czy tym zajmują się już posadzkarze?   4) W jaki sposób ułożyć styropian przy klatce schodowej na poddaszu? Czy zakończyć układanie w jakiejś odległości od krawędzi schodka/krawędzi klatki? Tak aby umożliwić lepsze zakotwiczenie barierek?   Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam 
    • Hej, Obecnie jestem na etapie elektryki w budynku (SSZ + wod-kan gotowy). Na przełomie lipca/sierpnia zaplanowane mamy tynki i rekuperacje. W sierpniu chcemy się zająć podłogówką. Nasuwa nam się kilka technicznych pytań, może któryś z kolegów koleżanek byłby w stanie podpowiedzieć. Kilka kwestii na temat budynku poniżej. - Dom na płycie z poddaszem użytkowym - Na parterze gotowa podłoga na wysokości 24 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience, kotłowni i kuchni płytki - Na poddaszu gotowa podłoga na wysokości 19 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience płytki - Podłogówka we wszystkich pomieszczeniach - Wylewka anhydrytowa 5cm   Moje pytania: 1) Sporządziłem małą tabelkę z grubościami styropianu jakie chciałbym zastosować. Czy grubość jaką zostawiłem na wykończenie podłogi jest wystarczająca? Czy grubości styropianu można dobrać jakoś optymalniej?   2) Z racji tego, że w niektórych pomieszczeniach będą panele, a w niektórych płytki, grubość styropianu będzie się różnić między nimi. W jaki sposób prowadzi się rurki od ogrzewania podłogowego pomiędzy takimi pomieszczeniami, bo podejrzewam, że trzeba uniknąć spadków itp. Czy rurki do tych pomieszczeń prowadzi się w warstwie styropianu?   3) Czy biorąc pod uwagę punkt 2, na etapie podłogówki muszę wykonać jakąś dodatkową przerwę dylatacyjną między tymi pomieszczeniami? Czy tym zajmują się już posadzkarze?   4) W jaki sposób ułożyć styropian przy klatce schodowej na poddaszu? Czy zakończyć układanie w jakiejś odległości od krawędzi schodka/krawędzi klatki? Tak aby umożliwić lepsze zakotwiczenie barierek?   Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam    
    • No widze ze z plaszczem wodnym bardziej problemowy montaz itd. A jakie rodzaje kominkow z dgp co warto wziąść pod uwage ?
    • Choroba - drobna dziurkowatość liści drzew pestkowych albo drobna plamistość.  Wiśnie są bardzo podatne i w zasadzie nie da się prowadzić sadu bez ochrony chemicznej. Drzewka należy pryskać przeciwko tej chorobie wczesną wiosną - dwukrotnie. Teraz tylko wygarbić liście i spalić lub wyrzucić (nie kompostować).
    • Wie ktoś dlaczego w tym roku wiśnie zrzucają już liście? Nie jest to susza, bo po sąsiedzku są śliwy i jabłoń, które nawet nie myślą się zażółcić. A wiśnia jakby miała już październik. Przecież zielone, soczyste, wiśniowe liście dodawałem do soku z aronii, a to bywało w sierpniu. W dodatku wiśnia nie miała owoców, bo wszystko wymarzło na etapie tuż po kwitnieniu. I raczej nie są to szkodniki, bo liście nie mają żadnych widocznych uszkodzeń, są takie jesienne. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...