Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Hurtownia Materiałów Budowlanych Jerzy Szostak


Recommended Posts

Gość tygrysek
jest to najgorsza obsługa jaka może być! Pracownicy nie dotrzymują słowa wręcz okłamują!Jestem niezadowolonym klientem. Ceny są drogie a dostawa jest bardzo nie precyzyjna.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Gość bart72
maja spory asortyment w przystepnych cenach, a jak czegos nie maja to zamowia i namiejsce dostarcza i obsluga bardzo mila i atrakcyjna(chodzi oczywiscie o panie).polecam
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Według mnie skład jest dobrze wyposażony, a obsługa miła i pomocna. Budowałem u nich cały dom i negocjowałem ciekawe warunki cenowe. Jak najbardziej wielki plus dla nich.


Ja również uważam, że skład jest dobrze zaopatrzony a jego renoma jest znana w promieniu 30km od Trzebnicy. Stanowi niezłą konkurencję dla lokalnych składów. Oczywiście nie wszystko mają najtańsze, a pracownicy to też ludzie, jeden zrobi niższą cenę, drugi wyższą, trzeci się pomyli, czwarty się przyucza i również może nie umieć poprowadzić i utrzymać klienta. Zawsze można składać zapytania ofertowe. Przynajmniej u nas tak jest.
Zapraszam do Składów Budowlanych SOTRA w Wołowie, jeśli jest ktoś z terenu Wołowa i okolic.

pozdrawiam

Tomek
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...