Skocz do zawartości

zlosliwy sąsiad


Gość

Recommended Posts

własnie nie dawno otrzymalismy wiadomość z urzędu ze nasz sąsiad odwołał naszą decyzje o warunkach zabudowy!!!!!chciałem sie dowiedziec jak długo bede czekać na opinie Kolegium Odwoławczego? i czy moge zaskarżyc sasiada o bezpodstawne wstrzymywanie mi budowy?prosze o pilna odpowiedz.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Masz kolego ten sam problem co ja. Mając takiego "fajnego" sąsiada traci sie mnóstwo czasu. Ja stracilem w sumie 1,5 roku i po sprawie w Sądzie Administracyjnym w pazdzierniku który tez oddalił skargi sąsiadki moge zamknąc projektowanie! Przeszedlem juz przez wszystkie stopnie sądowe bo sąsiadka protestowałą od samego cpzoatku kiedy złożyłem o warunki zabudowy dla mojej nieruchomości.To samo czeka mnie z pozwoleniem na budowe choć w urzędzie poweidzieli mi ci mam zrobic aby sąsiadka nie była brana pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Pech to pech i nic nie poradzimy, sa poprostu ludzie i "ludziki" ( nie będe się wyrażał ). Niestaty nie mozesz zaskarżyć go o wstrzmymywanie budowy bo protestowanie to jego prawo niemniej mozsz dowiedziec się dlaczego mu przeszkadza Twoja budowa. Wtedy mozesz podjąc działanie typu : ugadać sięz nim albo zrobić tak jak ja czyli zbudować tak aby sąsiadowi bylo jeszcze "cieplej na duszy" jak spojrzy na Wasz ukończony dom "jego domek będze wyglądał jak kornik przy Waszym". Pozdrawiam i życze cierpliwości.
irek24@vp.pl
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...