Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
paw_11

Dom z bali do przeniesienia

Recommended Posts

Wiam wszystkich!Mam do sprzedania dom drewniany z bali do przeniesienia okolice Krakowa.Zainteresowanych prosze o kontakt 660-113-157 lub e-mail suchan _11@tlen.pl.Moge wysłac zdjęcia

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No widzisz, gawel - zenka nie przegadasz Ty zdanie, a on referat z cytatami...   Taki jest zenek         Czy ktoś tutaj jeszcze pamięta, w jakim temacie rozwija się ta pyskówka-nibydyskusja?
    • Mech jako taki, nie jest szkodliwy dla połaci dachowej, niezależnie czy będzie to blachodachówka, czy inne pokrycie. Niestety mech gromadzi wilgoć, a to już może niekorzystnie wpływać na pokrycie. Powinien być regularnie usuwany z dachu, chociażby dlatego, że jego długotrwałe zaleganie może powodować chociaży nierównomierne odbarwianie blachy.
    • Gość Artur_P
      Warto pamiętać żeby farba była bezpieczna dla dziecka. Nie może być toksyczna czy uczulająca. Ja wybrałem do malowania mebelków i drewnianych zabawek akrylowa farbę na bazie wody. Farba ma fajne kolory. Malowałem meble białą i miętową. Farba fajnie kryje , szybko schnie i co ważne nie śmierdzi.
    • Zmiana charakteru wnętrza dziecięcego królestwa nie musi oznaczać wymiany mebli. Wystarczy użycie odpowiedniej farby i odrobina kreatywności, żeby wyczarować całkiem nowy pokój dla swojej pociechy. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budownictwob2b.pl/wykanczanie/baza-wiedzy/wyposazenie-wnetrz/19279-jak-odnowic-wyposazenie-dzieciecego-pokoju
    • W okresie feriowym miejsc tam nie znajdziemy w żadnym z tych dwóch Groniowych pensjonatów. Mają obłożenie i u nich nie ma takich terminów jak weekend piątek sobota niedziela tylko pakietowo miniumu 5 noclegów. Jeśli chodzi o 3 noclegi to od czwartku do soboty ale nam to nie pasuje. U nich za wszystko odpowiada dział rezerwacji i marketingu i naprawdę przeanalizowaliśmy wszystkie możliwe scenariusze i propozycje. Szukamy dalej. Co ty gadasz? Z kim rozmawiałeś? Kulka to Kulka nikt nikogo na narty czy sanki nie wyciąga na siłę i nie jest to obowiązkiem ale tradycja Kulka - Góry musi być zachowana. Szukamy dalej. Oczywiście Leszek teraz jest najważniejszy (stał się ostatnio bardzo popularny) i nie może nocować w gorszych warunkach co do terminu to nic nie stanęło bo będziemy znali wolne terminy to będziemy decydowac. Na razie to tyle informacji.  Oczywiście jak ktoś ma jakieś propozycje to proszę pisać
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...