Skocz do zawartości

Merc

Uczestnik
 • Posty

  72
 • Dołączył

 • Ostatnio

Merc's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

 1. Hmm.. coś się mijam z tym poczuciem humoru. Większość domów projektowanych obecnie nie przypomina rezydencji gwiazd hollywoodzkich to fakt. I pewnie dlatego nas na nie stać.
 2. Nadal jestem ciekaw informacji na ten temat. Czy wewnątrz drewno na zewnątrz aluminium to jedyna różnica? A jak trzymają ciepło?
 3. O! To mi się podoba. Raz podjęta decyzja zobowiązuje. Co by to było gdyby rezygnować z planów bo nam kot z czarnymi wiadrami drogę przebiegł.
 4. Musieli się tego mocno nawdychać. Tempo jest porażające.
 5. U nas też? Ja się spotykam z postawą "jak pan nie chcesz to inni kupią, i jeszcze dopłacą".
 6. Naród potrafi. A że potem z tych przeróbek są awarie i katastrofy to inna rzecz.
 7. A taki dom nie wymaga czasem wyciszenia wszystkich ścian? Założmy że mieszkam z rodziną w takim domu i potrzebuję ciszy. U siebie w pokoju wyłącze dżwięk ale przez ścianę słyszę go w dalszym ciągu.
 8. Wzór z katalogu jest propozycją. Skopiowany w 100% może zupełnie nie pasować do wnętrza i człowieka mieszkającego w tym domu.
 9. Nigdy bym się nie spodziewał że może to być aż tak mocne.
 10. Trwało to kilka miesięcy jak widzę ale się udało. Gratulacje. Może i sąsiada uda się z czasem opanować?
 11. Pozwolę sobię zapytać: wiązanki dają jakiś wymierny efekt?
 12. To po co oni dom budowali jak im dobrze na chwastowisku? Każde osiedle miejskie ma takie miejsce gdzie rośnie pokrzywa i oset. Mogliby sobie koc rozłożyć i się relaksować. A tak mają problemy z sąsiadami.
 13. Wszystkiemu winne globalne ocieplenie - czyli amerykanie bo to oni zaczęli.
 14. Hehehehe... proponuję postawić na honorowym miejscu z odpowiednią tabliczką. Niech goście wiedzą że jak przyjdzie do nadawania imienia kupionej z wielkim trudem żaglówce to właśnie ta butelka będzie bohaterem wieczoru.
×
×
 • Utwórz nowe...