Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

optimal

Uczestnik
 • Posty

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O optimal

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ah.. gdybyż tak można było ściany kleić na gumę.. Ja nie mam developera bo mnie na niego stać nie było ale myślę, że łatwiej się bz nim sądzić w razie jakiś niedoróbek
 2. Szafki można okleić tapetą w kolorze ściany. Wtedy ich w ogóle nie widać z daleka.
 3. optimal

  Dach

  Producent dachówki nie układa dachów.Źle wykonana praca jest źle wykonana pracą . I trudno, to dekarz pwinien się tłumaczyć.
 4. Nie mamy na to wpływu bo mówimy sobie że musimy tolerować niesumiennych wykonawców.Wiedzą, że praca się znajdzie a my boimy się, że jak pójdą to zostawią nas z rozgrzebaną robotą.
 5. To tak jakz klimatyzacją. W naszych biurach nikt nie dba o to by ją odpowiedno konserwować. W domu mamy na to wpływ , w pracy nie.
 6. Rodzina najczęściej pomaga ... w konsumpcji.
 7. A co złego w ogórkach kiszonych z własnej działki? Ktoś wspominał tutaj o malinkach z ogrodu. To maliny są w porządku a ogórki nie? A kto "pędzi" warzywa na własnej działce?
 8. Udało się rownież podlączyć ogrzewanie wodę i gaz? Bobez tego się raczej mieszkać nie da.
 9. Informacja o tym jak się go udało zdobyć może być bardzo ciekawa. Wiem ,że instytucje nie kochają sytuacji gdy trzeba się wyzbyć kilku metrów na rzecz obywatela.
 10. Przy wyższych meblach może być z tym problem. Zastawione meblami włączniki światła czy gniazdka to niestety norma. częściej robimy przemeblowanie niż zakładamy kontakty w ścianach.
 11. To chyba nie jest tanie urządzenie. ? Nie lepiej je sprzedać ?
 12. Sauna jest chyba nie dla osób z nadciśniniem. Szkoda
 13. Prywatna oczyszczalnia ścieków? Ile to kosztuje???
 14. za to widać ogród. I człowiek jest cały dzień prawie na powietrzu
×
×
 • Utwórz nowe...