Skocz do zawartości

Wiola-Wolna

Uczestnik
  • Posty

    10
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wiola-Wolna

  1. ciekawe, ja od siebie polecam dać dzieciom projektor gwiazd na sufit, to taka nowocześniejsza wersja słynnych kiedyś gwiazdek świecących w ciemności
  2. Ceny za fotowoltaikę też rosną, producenci w kryzysie zacierają rączki, że zdobędą więcej konsumentów. Tak jak ktoś wyżej pisał, ja bym przeczekała, aż pierwsza panika opadnie.
  3. Granit dużo łatwiej utrzymać w czystości!
  4. Zanim ktoś zacznie budowę farmy fotowoltaicznej, warto najpierw zwrócić uwagę na grunt, czy jest odpowiedniej klasy, jak wyglądają sąsiednie działki i tak dalej... Wymagania dotyczące gruntu pod budowę farmy fotowoltaicznej są niezwykle istotne i nie wolno o nich zapominać. To istotne dla obu stron i kupującej i sprzedającej. Trzeba wiedzieć, na jakie działki jest popyt, co jest ważne, żeby też nie wyjść na takiej transakcji inwestycyjnej źle.
  5. Klima nawet całkiem okej się sprawdza jako grzejnik, z pewnością pobiera wtedy mniej prądu niż przy chłodzeniu
  6. To jest straszne, bo my zwykli ludzie za wiele z tym nie zrobimy. Najwięcej węgla emitują wielke korporacje które nic nei robią z kryzysem klimatycnzym poza greenwashingiem i zrzucaniem odpowiedizalności na konsumenta.
  7. Ja do swoich poduszek używam syntetycznych wypełnień, jak włóknina poliestrowa, sprawdza się naprawdę dobrze. Ja odradzam raczej te naturalne, są zbyt drogie i problematyczne. Syntetyczne sprawdzają się okej.
  8. To monstera, tyle że młoda jeszcze, dlatego nie ma dziur.
  9. Ja uważam że gazowa nie ma sobie równych, nie lubię gotować na indukcji, mimo że jest "dokładna". Na indukcyjnej nie zrobię kawy w moce, bo robi nie tak jak lubię. Jak siądzie prąd to nawet gotować nie można, do tego zrób duet z czajnikiem elektrycznym i jesteś cały dzień bez ciepłych płynów. Always gazowa
  10. Nie wierzę że istnieją ludzie, którzy mogą budować bez kredytu....
×
×
  • Utwórz nowe...