Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Adam Tomczak

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Adam Tomczak

 • Ranga
  Początkujący
 1. moja zona odkryla materac lateksowy i chyba nigdy jeszcze nie czulem takiego komfortu snu, mowie wam. jest bardzo higieniczny, nie smierdzi i kurrde jak sie dobrze spi model jaki mamy to hilding melody i polecanko dla wszystkich!!!
 2. Zbieranie grzybów spod okna jest fajne, szczególnie dla dzieciaków. Mi ładne grzyby rosną, ale nie wiem czego to kwestia. Robiłem wszystko według instrukcji na stronie i urosły.
 3. Mili Panowie, to nie reklama, tylko moja opinia. Już mnie nie raz ludzie atakowali w necie, "'JAK MOŻESZ KUPOWAĆ GRZYBNIE???!!!? PRAWDZIWY GRZYBIARZ TO NA GRZYBY DO LASU CHODZI??//?", także w sumie wolę być posądzony o reklamowanie grzybni niż zezwany za wybory życiowe.
 4. Ja uwielbiam chodzić po lesie i zbierać grzyby - dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Uprawa grzybów na działce była decyzją spowodowaną słabymi zbiorami dwa lata z rzędu. Uprawiam już 3 rok i dzięki mnie wszyscy znajomi zaczęli godować grzyby w ogródku. Fajnie mieć wspólną pasję. Najbardziej jednak cieszą zbiory ;) W tamtym roku wypróbowałem borowika szlachetnego ze sklepu grzybnie pl i chyba jeszcze nigdy nie zebrałem takiego wielkiego Borowika. Dalej chodzę zdrowotnie do lasu, bo jedno nie musi wykluczać drugiego.
×
×
 • Utwórz nowe...