Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Amator_remontowy

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Amator_remontowy

 1. Instalacja jest stara i do wymiany, ale przebicia są ze szlifierki ewidentnie, nawet wiem, w którym miejscu. Może być kwestia braku uziemienia. Jeśli od pyłu, to też do serwisu?
 2. Kupiłem tę szlifierkę i jestem w miarę zadowolony. Szlifuję w rękawiczkach pokrytych gumą. Raz zapomniałem ich założyć i okazało się, że szlifierka ma przebicia. Lekko "popieścił" mnie prąd. Pojawiają się małe iskry z tyłu szlifierki w takim milimetrowym "okienku". Mam dylemat, czy dokończyć remont (niewiele zostało) w gumowych rękawiczkach, czy przerwać i odesłać sprzęt do serwisu w celu rozwiązania tego problemu. Czy to się w przypadku szlifierek zdarza? Czy to może być skutek tego, że naszło tam pyłu?
 3. Dziękuję za odpowiedzi, chyba się szarpnę na zakup, bo kompletnie nie mam co zrobić z meblami, więc będą po zabezpieczeniu przemieszczane najpierw do jednego pokoju potem do drugiego, więc mogę się nie uwinąć szybko i wypożyczenie się przedłuży.
 4. Dzięki! Nic tańszego nie da rady? Do tego odkurzacz przemysłowy?
 5. W mieszkaniu z lat 80' tych zdjąłem starą klepkę oraz PCV i chcę wyrównać posadzkę usuwając resztki starych klejów. Planuję kupić jakąś frezarkę lub szlifierkę. Sprzęt ma być też zdolny do zdarcia tynków wykonanych z piasku przy małym udziale cementu. Poproszę o radę, co kupić budżetowo - amatorsko. Czy ten model da radę? https://www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/szlifierki-polerki-strugi/szlifierki-do-gipsu/szlifierka-do-betonu-1100-w-180-mm-matrix,p460395,l1672.html
×
×
 • Utwórz nowe...