Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

johnglon

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez johnglon

  1. Nie wiem co tam ma się kisić, ale chyba nie powinno tak wyglądać. Zastanawiam się, co zrobić z tym fantem.
  2. Dzień dobry wieczór. Mam w wc zamontowany stelaż podtynkowy Sanit. Od jakiegoś czasu, po naciśnieciu przycisku spłukiwania, na dole na obudowie przycisku widać było wodę. Kiedy zdjąłem całą ramkęz przyciskami i dostałem się do zbiornika z wodą, zastałem tam skraplającą się wodę na ściankach, "suficie" zbiornika i całym mechanizmie spłukującym, czuć było także lekki zaduch. Ta właśnie skroplonoa woda wycieka pod przyciskami. Wygląda to trochę jakby w tym zbiorniku brakowało jakiegoś otworu wentylacyjnego, żeby ta woda nie kisiła się tam. Ale to tylko moja uwaga, jakieś pomys
  3. Klamka jak na zdjęciach. Rzeczywiście wystarczyło skrócić trzpień i wszystko pasuje, że też nie pomyślałem... Dzięki.
  4. Witam, w mieszkaniu które kupiłem są okna z okuciami marki Schuco (Corona CT 70 lub AS 60, nie jestem pewnien). Chciałem wymienić klamki w oknach na takie z kluczykiem, tylko że te klamki mają trzpień o długości 25mm. Nigdzie poza stroną Schuco nie mogę takich znaleźć, a nie uśmiecha mi się płacić 220 pln za jedną klamkę. Czy wie ktoś gdzie można znaleźć klamki z trzpieniem 25mm?
×
×
  • Utwórz nowe...