Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

janush

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O janush

 • Ranga
  Początkujący
 1. Mam jeszcze takie zdjęcie z mojego planu kanalizy. Początkowo myślałem że zielone kółko z strzałka oznacza wejście do toalety. Co w tym przypadku oznacza kolor zielony i pomarańczowy na kominie ?
 2. Dzień dobry, Właśnie się dowiedzieliśmy, że osoba która miała nam wykończyć mieszkanie nagle zaniemogła na okres ponad 1 miesiąca czasu. Czy mają Państwo kogoś do polecenia w związku z wykończeniem łazienki, oraz położenie płytek większych ( 150x75 )
 3. 4 piętra, moje mieszkanie jest na 3 z 4. W załączniku wysyłam też zdjęcie koleżanki odpływu ( ten sam deweloper ) inny blok, widać na nim położenie trójkąta. Z tym, że ona ma z 2 strony odpływ do wc tak jak chcemy również my.
 4. Dzień dobry, Spotkanie z fachowcem mam za 2 tygodnie, ale chciałem zrobić rozeznanie, żeby nie zostać bez pomysłu czy z informacją, że się nie da. Potrzebuje przenieść odpływ kanalizacyjny z ściany na przeciwko wejścia na tą po prawej stronie. Literką K oznaczyłem miejsce do którego chciałbym przenieść wc natomiast P do którego prysznic. W głównym szybie najprawdopodobniej główna rura z pionu idzie od strony ściany, przed nią zabudowane w izolacji inne rury. Prysznic w pierwotnej wersji miał być bez brodzikowy, natomiast jeżeli nie ma możliwości pozostawienia posadzki, zamontujemy brodzik. Za dużo kuć się nie da, aby nie zrobić dziury sąsiadowi, rura 110. Czy da się przenieść bez użycia rozdrabniarki ?
×
×
 • Utwórz nowe...