Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Gadzik97

Uczestnik
 • Posty

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Gadzik97

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ja , ale już wyczytałem ze tam gdzie na czerwono to jest tam Linia energetyczyna (słup) , z mostekiem juz wiem. Słupek graniczny jest początku krawędzi asflatu jest tak jak mówisz 75cm nawet moze bd mniej, No Sąsiad włanie nie był nigdzie z tym zostawił miejsce pod rów i już wygląda to jak rów choć nie powinno go być
 2. Napisałem wyzej i dodałem mapkę zasadniczą o która prosiliście Sąsiad tez ma robić rów u siebie i dlatego pytam cyz też mogę sobięzrobić, a czy oznaczenie na czerwono to oznacza wjazd na działke (mostek) ??
 3. Zna ktoś odp na moje pytania wyżej?
 4. Wybacz ze nie odp. Ale nie mogłem. Dodaje załącznik mapki zasadniczej. Przede wszystkim droga jest Gmina. Moje pytanie brzmi tak : 1: Czy z mapki wynika ze Pasu Drogwego nie ma, i Granica jest od drogi ? 2: Zaznaczone (na czerwone moje kreski) a w Mapce zasadniczej strzałki oznaczają wjazd na działkę? (Chodzi mi o to czy tam ma być mostek wjazdowy) 3: Jako ze niby nie ma Pasu Drogowego to mogę sobie zrobić rów przydrożny zaznaczony na mapce kolorem niebieskim?
 5. No okolica akurat ta Ulica jest trochę wyżej niż reszta, zostaje mi nawiezienie ziemi i podniesienie terenu na równo z sąsiadem.
 6. Dlaczego niby nie do odprowadzenia wody?
 7. ZDj działki , "rów" należy do działki, Chodzi mi o to jeśli tam nie ma rowu to czy ja jako właśćiciel tej działki mogę sobie go zrobić na własną rękę? Sąsiad gdzie postawiony jest Dom nie posiada rowu z przodu. Ps: Rozumiem was postaram się pisać dokładnie. i odpowiadając na twoje pytanie to działka granicca zaczyna się przed rowem od drogi.
 8. jako ze w malej gminie itd to moze byc sytuacyjna i mniej wiecej projekt. Chciałbym się dowiedzieć jeśli wiecie może czy jeśli z przodu działki gdzie jest ten dołek na niby "rów" a w mapkach go nie ma, Jest mozliwość zrobienie Rowu przydrożnego? żeby w przyszłośći zrobić jakieś odpływy do z działki do rowu?
 9. Teraz sprawdzałem i nie ma naniesionego Rowu ani Wjazdu na działkę.
 10. Chwilowo nie mogę wrzucić. Ale postaram się w najbliższym czasie, raczej niczemu.
 11. Rów jest głębokości mniej więcej 50cm, nie duży. a jeśli powiedzmy że nie ma na Mapce zaznaczonego rowu ani mostku?
 12. Niby jest zaznaczony, a w rzeczywitośći jest rów i przez rów przejazd jest, ale muszę coś wymysłeć mostek ponieważ nie jedzie Ciężarówka, a jeszcze pytanko ponieważ u sąsiada nie ma rowu a u mnie idzie rów a kilka działek dalej znowu nie ma, Tzn ze każdy może sobie zrobić rów bądż nie robić rowu?
 13. Na budowę mostka wjazdowego na działkę trzeba zgłaszać do Gminy?
×
×
 • Utwórz nowe...