Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Danka531

Uczestnik
 • Posty

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Danka531

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ale co tak naprawdę chcesz sprzedać? W jakiej formie masz zarejestrowaną firmę? Jeśli po prostu prowadzisz ją jako osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą to przecież nie sprzedasz sam siebie.
 2. Dokładnie, masz rację jeśli wydrukujesz z wyszukiwarki, to to nie ma mocy prawnej, to jest tylko tak dla wiadomości, ale jeśli skorzystasz z linku na stronie, o czym tam jest opisane do CIKW, który jest na stronie, to będzie miało moc prawną.
 3. Mylisz się, przeczytaj dokładnie. Strona jest dla tych którzy nie znają numeru Księgi Wieczystej, ale znają tylko adres nieruchomości, na stronie są również odnośniki aby wydrukować sobie urzędowe odpisy, zaświadczenia i wyciągi z Ksiąg Wieczystych Nie chcę robić spamu, bo nie o to chodzi ale przeczytaj tutaj: http://albertkredyty.pl/ekw.html
 4. Sprawdziłeś niedowiarku ??? Wycofaj to że okłamuje ludzi.
 5. Mają pełną moc prawną, przeczytałeś wszystko? Na stronie są odnośniki do stron Urzędowych. Sam sprawdź: http://albertkredyty.pl/ekw.html może jesteś niedowiarkiem ale one są tak samo traktowane jak wydane w Sądzie, gdyż one są z Sądu, różnica jest taka że nie musisz jechać do budynku Sądu. Zresztą każdy może w prosty sposób sobie zamówić dowolny dokument z Ksiąg Wieczystych i otrzyma je listem ze stemplem, fakt są opłaty, w każdym Sądzie chcą znaczki itp.
 6. Bardzo dobrze wiem, tak naprawdę trzeba spowodować tak aby urzędnik był zadowolony, niczego nie sugeruję.
 7. Możesz przejrzeć dowolną Księgę Wieczystą, poznać nazwisko właściciela nieruchomości , numer KW. Wydrukować każdą Księgę Wieczystą nieruchomości anonimowo. Wystarczy Ci tylko sam adres nieruchomości (mieszkania, domu, działki). Czasami warto w razie chęci kupna mieszkania, nawet od developera, lub też wynajęcia. Przejrzysz nie tylko wpisaną hipotekę, ale również prawa osób trzecich, np. tak zwane „dożywocie” . Więcej na podanej stronie. Jest tam zamieszczona również dobra wyszukiwarka Ksiąg Wieczystych. Wyniki wyszukiwań otrzymasz natychmiast. Wystarczy tylko adres lub numer geodezyjny
 8. Nie traktuję po prostu garaż jako mebel, jeśli nie jest na żadnej wylewce, to nic nie znaczy że tam stoi. Zresztą może sobie zrobić wylewkę, byle by do niej nie przytwierdzał na stałe tego garażu
 9. Postaw go tak aby nie był na tej wylewce. co Ci szkodzi i masz problem z głowy. Bo niby co? Nie mogę sobie tam postawić np. starego łóżka, które wyrzuciłem z domu? Twoja działka i tyle.
 10. Bezpieczeństwa to nie poprawi ale gdybyś miał fakturę na zwykłe drzwi i było by dopisane to EI60 to masz problem z głowy. Załatwisz to w każdym małym sklepie, powiesz że potrzebujesz na fakturze taki napis i tyle.
 11. Tak wystarczy że wpiszesz w Google Księgi Wieczyste Anonimowo
 12. Może próbuj szukać kredytu nie na zakup a pod zastaw. Jednak musiałbyś się jakoś dogadać ze sprzedającym aby najpierw ta nieruchomość stała się twoją, poprzez akt notarialny. Natomiast on by zapłatę otrzymał z twojego kredytu. Ciężkie to jest gdyż wymaga zaufania.
×
×
 • Utwórz nowe...