Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

ewaneska

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O ewaneska

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mogę zapytać o działkę? mam w podobnym stanie, zarośnięta krzakami i drzewami, nikt nie korzystał przez 30 lat. Jaki koszt doprowadzenia działki pod budowę? Wszystko sam robiłeś, czy wynająłeś kogoś?
 2. Cześć wszystkim, wstępnie wybrałam sobie projekt domu https://www.extradom.pl/projekt-domu-murator-c381-ceniony-WAJ3851 Zmieszczę się z 250 tyś pod klucz? Ktoś buduje dom w okolicach Tarnowa?
 3. Dzięki, sprawdzę decyzję o podatku jak pojedziemy na niedzielny obiadek:)
 4. Hmm nie jestem przekonana, inna stawka jest dla gruntów leśnych, ornych a inna na grunty pozostałe.
 5. Do urzędu miasta, bo to tereny miejskie. I nie ma tam MPZP. Z tego co się zdążyłam zorientować to muszę wystąpic o wydanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. A potem o wyłączenie gruntu z produkcji rolnej. Tylko zastanawiam się kiedy podzielić ta działkę, bo nie chcemy całej przekształcać, bo mnie podatek od nieruchomości uderzy po kieszeni. Czy ma znaczenie, czy to są pastwiska czy grunty rolne?
 6. Na granicy działki płynie mała rzeczka.
 7. Witam, powiedzcie mi od czego zacząć? Teściowa ma działkę, którą chce przepisać na męża. Działka jest o powierzchni 8707 m2. Teściowa dostała tą działkę od swojej mamy. Na akcie notarialnym widnieje jako Grunty orne zadrzewione i zakrzewione, pastwiska trwałe i grunty pod wodą i powierzchniami płynącymi. Natomiast w księdze wieczystej jest wpis PS - Pastwiska trwałe. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Planujemy przekształcić polowe działki na budowlaną, podzielić na 4 działki i drogę. Sprzedać 3 działki a na jednej się wybudować.
×
×
 • Utwórz nowe...