Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

agrest2104

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez agrest2104

  1. Nazwy nie podam, bo już nie pamiętam, ale mam lóżko piętrowe, które można rozłożyć na dwa osobne łóżka. W takie najlepiej się zaopatrz. Przecież wiadomo, że cały wiek nastoletni dzieci na piętrowym łóżku spać nie będa, bo w pewnym wieku z takiego lóżka po prostu się wyrasta psychicznie i jest ono krótko mówiąc obciachem Dlatego polecam takie rozwiązanie - najpierw piętrowe, a później rozłożysz je na dwa. Pytaj o takie w sklepie, jest ich sporo.
  2. My osobiście długo nie mogliśmy się zdecydować w jakich kolorach urządzić łazienkę - miejsce to z jednej strony ma nas pobudzać do działania, zazwyczaj w godzinach porannych, a z drugiej działać kojąco i sprzyjać relaksacji, zwłaszcza podczas wieczornego odprężenia. Koniec końców zdecydowaliśmy się na kolor biały - głównie ze względu na ceramikę. Jest to kolor uniwersalny, daje wrażenie czystości i higieny, poza tym powiększa optycznie łazienkę.
  3. Próbowaliście czyścić zabrudzoną powierzchnię zwykłym olejem, masłem lub kremem kosmetycznym? Później wystarczy osuszyć powierzchnię bibułką albo zwykłą chusteczką.
×
×
  • Utwórz nowe...