Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Waldemak

Uczestnik
 • Posty

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Waldemak

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na 5-7 lat chciałbym mieć spokój. Da się?
 2. Witajcie Zobaczcie na rysunek. Czym posmarować dół takich kantówek aby nie próchnialy plus czym zaimpregnować górę. Zalezy mi na kilku latach spokoju. Da się?
 3. Czyli ile to? Mam kompletny mętlik
 4. A jak obliczyć metr szescienny (m3)? 100 m płota 2,5 m długość desek 3 sztuki deski na każde 2,5 m (czyli płot ma po trzy deski) Szerokość deski nie wiem ale można przyjąć, że z 25 cm.
 5. Witajcie To moje pierwsze podejście do tematu i wolę upenić się u ekspertów, że dobrze licze;) Muszę kupic w tartaku deski na płot u nich w MB (metrach bieżących). Moj płot to: 100 m płota 2,5 m długość desek 3 sztuki deski na każde 2,5 m (czyli płot ma po trzy deski) Szerokość deski nie wiem ale można przyjąć, że z 25 cm. Jak to na MB obliczyć?
 6. Witajcie Czy obecnie przy budowe małego garazu wolnostojącego nalezy też mieć tablicę informującą o budowie? Dziękuje za info
 7. Dziękuję to mam jasne:):) Pozostaje czy można taką działkę kupić. Jest ona R - orna z większością z planem zabudowy mpzp.
 8. WItajcie Czy macie jakieś najnowsze informacje o procedurach odrolniania. W necie jest taki smietnik. Mam taką sytuacje: Działka Orna R z częścią MPZP na budowę jednorodzinna i częścią Orną R. Ona ma 4000 m2. Pytanie: - czy wogólne taką działkę moję kupić jako nierolnilk - czy trzeba to odrolnić, żeby kupić, mimo pozytywnego mpzp Dziekuje, stawiam flaszkę;)
 9. Wystarczy Dziękuję Ci za cenne uwagi:):) No chcę siętylko wybudować na pierwszym fragmencie, który w mpzp jest budowlany, na ornych chcę mieć kilka drzewek owocowych i jakies grządki:) Wiem, że coś w bankach blokują jak się bierze kredyt na takśs działkę i to mnie martwi.
 10. Czyli budować można na pierwszym fragmencie działki? Ta druga nie robi jakiś problemów ?
 11. Ale pierwsza część ma MPZP i nawet jest narysowany dom na nim. Obie oczywiście w księdze wieczystej to Orne. Duża 6 tys m2. Jest aż tak żle?
 12. Dziękuję:) Druga część działki w MPZP to R - grunt rolny i opisany jest tak: Teren użytkowany rolniczo, ustala się użytkowanie bez zmian.
 13. Witam serdecznie Mam taki problem. Jest działka składająca się z dwóch części (jeden numer księgi wieczystek) - 1 część R - Grunty orne - objęta MPZP z przeznaczeniam pod budowe domków, z lokalizacją nawet gdzie ma stac dom - 2 część też R - Grunty orne - z informacją z MPZP tę zgodnie z przeznaczeniem. Czy będę miał problemy przy budowie domu. Czy trzeba "jakies" odrolnianie robić? Dziękuje i pozdrawiam wszystkiech W.
×
×
 • Utwórz nowe...