Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

S-i-R-o

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O S-i-R-o

 • Ranga
  Początkujący
 1. Kierownik Budowy kierownik budowy kraków Przyjmę zlecenie na Nadzorowanie Budowy w charakterze Kierownika Budowy domku jednorodzinnego, budynku gospodarczego lub garażu na sezon budowlany 2010 r. Kontakt: Henryk Baran Tel. 0 505 13 57 48 Oferuję Państwu następujące usługi: - kierownik budowy - nadzór nad pracami budowlanymi - doradztwo budowlane - kontrole przebiegu prac na budowie - prowadzenie i uzupełnianie wpisów w dzienniku budowy Posiadam uprawnienia budowlane do pełnienia funkcji kierownika budowy i robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Usługi Kierownika budowy świadczę n
 2. Jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego, na dzień dzisiejszy mieścimy się w kwocie 220 tys. Mamy okna, drzwi zew. ogrzewanie podłogowe, grzejniki, piec. ocieplenie styropianem, obecnie jestem na etapie ocieplenia dachu wełną. Mamy dom o wymiarach fundamentów 10,75 na 10.00 m Parterowy z używkowym poddaszem. budujemy w krakowie systemem gospodarczym. Bierzemy jak najtańszych wykonawców z polecenia do większych prac.
 3. Witam, posiadamy działke 20a, dostalismy już wzizt na całą działkę, chcemy postawić dom, musimy wziąść kredyt na budowe. Boimy się wziąść kredyt na całą działke bo wrazie nieszcześcia nie moglibyśmy sprzedać części działki by spłacać kredyt. Więć chcielibyśmy podzilić działkę na 2 części. Przy graniczeniu działki geodetka powiedziała nam że podzialić działkę możemy : 1. albo teraz (lecz musielibyśmy czekać od nowa na WZIZ) 2. postawić dom w stanie surowym, zamkniętym i wtedy podzielić działkę na 2 części i wziąść kredyt na część na ktorym stoi dom. Dziś dowiedzilismy się ze to nie prawda.
×
×
 • Utwórz nowe...