Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

karol wol

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralny

O karol wol

 • Ranga
  Początkujący
 1. Trzecia lampa jakoś najbardziej kojarzy mi się ze stylem skandynawskim
 2. Ja pozbyłem się tego problemu, bo używam tylko wody przefiltrowanej i kamień mi się nie robi. Teraz wszędzie kupisz taki dzbanek z filtrem. To naprawdę dobry wynalazek.
 3. Od pięciu lat węgiel dostarcza mi ten sam dostawca i jak dotąd nie mogę absolutnie narzekać. Dzwonię tylko ile mi węgla potrzeba i na następny dzień mam go na mojej posesji. Nigdy nie chciałem od niego żadnego świadectw- po prostu wierze mu na słowo. z tego co wiem, to nie tylko ja jestem zadowolony, ale również wile osób z mojej miejscowości, którym węgiel przywozi ten sam dostawca. Tak więc jak wspomniałem w moim poprzednim poście- wszystko zależy od uczciwego podejścia do sprawy.
 4. Kupując węgiel możemy niestety liczyć tylko na uczciwość sprzedawcy. Tak naprawdę nie da się rozpoznać czy węgiel jest dobry. Tylko sprzedawca wie skąd węgiel pochodzi i jakiej jest jakości. Myślę jednak, że sprzedawca, który handluje opałem na poważnie nie będzie kombinował i raczej klienta nie oszuka, bo na pewno t taki klient już do niego nie wróci. Oszuści nastawieni na szybki zarobek potrafią wcisnąć wszystko. W wielu przypadkach jednak sami jesteśmy sobie winni. Często gubi nas nasza pazerność i naiwność. Nie wierzmy w cudowne okazje. Jeśli dobry polski węgiel kosztuje 800 zł. za tonę,
 5. Dobierając miejsce na rekuperator trzeba pamiętać o tym, że temperatura w pomieszczeniu nie powinna zima spadać poniżej 0 stopnia Celsjusza. Dlatego też oprócz poprawnego zaizolowania kanałów wentylacyjnych konieczne będzie ocieplenie strychu.
×
×
 • Utwórz nowe...