Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Liliana

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Liliana

 • Ranga
  Początkujący
 1. Nazywa się "nieużytkowe", ale ja z niego korzystam do przechowywania różnych "gratów". Nie jest ocieplone bo i po co. Ale przez niedoróbkę związaną z brakiem folii i kontrłat z dachu przecieka woda, która przez strop dostaje się do pomieszczeń na 1-szym piętrze. Już miałam powódź i nie chciałabym doświadczyć jej jeszcze raz.
 2. Tak blacha jest mocowana do krokwi. Zdjęcia nie mam bo nie wchodzę na razie na strych bo jest tam bardzo zimno, ale postaram się zrobic i wyslac Jestem Ci niezmiernie wdzięczna za informację. Tak masz rację o tych kontrłatach i membranie, ale jak to baba zawsze coś pomyli, ale dobrze mi wytłumaczyłeś i zrobię tak jak sugerujesz. Jeszcze raz dziękuję.
 3. Szanowni Państwo, liczę na pomoc. Jakiś czas temu Developer wybudował nasz segment m.in, a było ich 15. W projekcie budowy segmentu była informacja dotycząca zabudowy dachu na strychu nieużytkowym, który jednak wykorzystujemy ze względu na brak piwnicy i garażu. W tym projekcie m.in. była podana informacja o foli oraz łatach, które miały się znajdować pod blachodachówką. Podczas jednej z wichur i dużych opadów deszczu ku naszemu zdziwieniu do pomieszczenia mieszkalnego lał się deszcz przez strop. Wezwaliśmy dekarza (na marginesie tego co wykonywał dachy na naszym osiedlu), który przeleciał sil
×
×
 • Utwórz nowe...