Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Budtrade

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Budtrade

 1. Budowa zupełnie samemu - pewnie ogromna satysfakcja, jeśli się uda, ale i też dużo pracy. Oszczędności za to są spore, choć minusy - jak brak życia towarzyskiego, czasu, pieniędzy - też są. Decyzję musisz podjąć sam, uwzględniając wszystkie plusy i minusy.
 2. Dom i tylko dom! Szczególnie, jeśli budujesz sam. Oczywiście, pracy jest o wiele więcej, ale jaka satysfakcja! Mieszka się jak chce, w miejscu w którym chce, kawa na tarasie też oczywiście kusi. A koszty, przy rozsądnym wybraniu materiałów budowlanych i wykończeniowych, będą porównywalne do zakupu mieszkania w centrum dużego miasta.
 3. Opcja nr 1 - dla tych, którzy chcieliby mieć wszystko zrobione po swojemu, wiedzieć co, ile, za ile. Dla nas też najlepsza opcja, na dodatek wcale nie taka droga - szczególnie jeśli wie się, gdzie szukać materiałów budowlanych (internet i porównywarki cen mogą czasem zdziałać cuda). Opcja 2 - zdecydowanie szybsza, ale trzeba się liczyć z tym, że coś może być nie do końca tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Oczywiście wybór w 100% należy do Ciebie.
 4. Dodajmy do tematu, że nie tylko materiały wykończeniowe można kupić przez internet. Od pewnego czasu tanio i bezpiecznie można kupować też materiały budowlane (np. u nas ) - również taniej niż stacjonarnie i w zasadzie bez ryzyka. Warto się takim sposobem na zakupy zainteresować, szczególnie że często ceny mogą różnić się w zależności od naszego miejsca zamieszkania - a materiały z innego województwa mogą być dużo tańsze.
 5. Tak naprawdę oszczędności szukać można wszędzie, jeśli tylko wiadomo jak. My polecamy szukać po prostu tanich materiałów budowlanych (nie chodzi tu oczywiście o materiały złej jakości, ale o dobre - w niższych cenach). Często ceny różnią się znacznie w zależności od województwa, a nawet miasta. Dlatego warto korzystać z porównywarek cen materiałów budowlanych i szukać, szukać, szukać. Wytrwałym uda się kupić materiały taniej niż wspominane tu 10%.
 6. Lubisz budować lub remontować? Weź udział w wyjątkowym konkursie pasażu BUDTRADE.pl! Zbuduj ze znajomymi największy dom na Facebooku i wygraj atrakcyjne nagrody: - 1x skrzynka narzędziowa z narzędziami FACOM - 1x wiertarka udarowa BOSCH - 2x bony do BUDTRADE.pl Szczegóły na http://facebook.com/budtrade Masz czas do 14 kwietnia!
 7. Serdecznie zapraszamy do pierwszego w Polsce rozbudowanego pasażu materiałów budowlanych i porównywarki cen BUDTRADE.pl! Pasaż BUDTRADE.pl jest elektroniczną platformą sprzedażową – internetowym narzędziem, którego głównym celem jest kojarzenie dostawców materiałów budowlanych z Internautami, którzy tych materiałów poszukują. Łączy on funkcje: porównywarki cenowej,sklepu internetowego,bazy produktowej. W BUDTRADE.pl kupisz najtaniej wszystkie potrzebne materiały budowlane - z dowolnego miejsca w Polsce! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do naszego FAQ. Odwiedź nas na BUDTRADE.
×
×
 • Utwórz nowe...