Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Marek L

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Marek L

 • Ranga
  Początkujący

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  8
 1. To nie skrzynka a 6 rozdzielnic - można było zastosować jedną a większą - a z ciekawości to gdzie tu jest WLZ bo ciężko zobaczyć - pozdrawiam
 2. Jak nie zna (KNR) i nie ma w tym obycia to nie policzy , a jak poda jakieś ceny to albo sobie nóż na gardło (dołoży do interesu) albo dobrze wyrzeźbi inwestora.
 3. Marek L

  ELEKTRYK

  ELEKTRYK – instalacje elektryczne, odgromowe, Lan TV, automatyka, itp. Pomiary instalacji elektrycznych i odgromowych. Gwarancja na wykonane nowe instalacje Fachowe doradztwo przy projektowaniu instalacji Uprawnienia - faktury VAT – rabaty w hurtowniach Wycena od punktu według indywidualnego projektu - gratis. Kosztorys dla osób zainteresowanych na podstawie przedmiarów (KNR) Marek - 513-576-219 e-mail elektrykmario65@interia.eu lub djmarekl@interia.pl Można wcześniej zarezerwować termin – to nic nie kosztuje. Fachowe i solidne wykonanie prac elektrycznych to moja wizytówka.
 4. A jak długi będzie ten wykop i w jakiej klasie gruntu jest wykonywana praca. Czy będą jakieś przepusty pod lub nad trasami innych przyłączy, lub np chodnikiem czy ulicą ? Kopanie a kopanie to zasadnicza różnica !!! Można się nawet z koniem kopać , ale czy warto ? Za mało danych aby precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie.
 5. 1. Od rozdzielnicy do gniazda 3-fazowego jest np 25 metrów licząc najkrótszą trasę po ścianie , przewód pod tynkiem - jaka cena ? 2. Od tej samej rozdzielnicy jest do gniazda 3 - fazowego 25 metrów licząc najkrótszą trasę po podłodze przed wylewką - jaka cena? 2. Od tej samej rozdzielnicy jest do gniazda 3 fazowego 25 metrów licząc najkrótsza trasę po podłodze 5 metrów przed wylewką + 2 przebicia przez ściany (ławy) + wykop i 15 metrów ziemią - jaka cena ? Takie proste 3 przypadki dla tych którzy operują pojęciem punkt. Proszę więc wyliczyć ile za robotę z materiałem w każdym przypadku powinien skasować elektryk. lub 2 przypadek - zamiast gniazda 3 fazowego wpiszmy gniazdo 1 fazowe i ile wyjdzie ? Podobno wg definicji punktu gniazdo 1 fazowe to 1 punkt gniazdo 3 fazowe to 2 punkty czy koszty wykonania roboty gniazda 1 fazowego będą o połowę niższe i ile wyniosą ?
×
×
 • Utwórz nowe...