Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

janis77

Uczestnik
 • Posty

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez janis77

 1. Witam. Ostatnio zastanawiam się nad wyborem ogrzewania w domku jednorodzinnym o powierzchni 130m2. Myślę o położeniu w całym domu podłogówki i zrezygnowania z grzejników. Widziałem gdzieś w internecie coś ala mata do układania rur plastikowych pod podłogówkę, czy ktoś miał z tym do czynienia i jak myślicie czy sama podłogówka się sprawdzi?
 2. No ok, ale ja mam na projekcie pieczątki i podpisy wszystkich ludzi zajmujących się tworzeniem tego projektu. Jest mgr inż arch., tech z upra proj. elektr, tech z upra. proj. instal. sanit mgr inż. Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, mostowej i w ograniczonym zakresie w specjalności drogowej. Według mnie to powinno wystarczyć. podpisali się na projekcie to biorą za niego odpowiedzialność czyż nie?
 3. Witam. Mam pytanie jak w temacie czyli: jak wygląda sprawa z adaptacją gotowego obiektu. Mianowicie chodzi mi o to czemu każdy z projektantów branżowych musi postawić na moim projekcie swoja pieczątkę i wziąć za to kasę? Przecież projekt przygotowywali specjaliści w danej branży, wiedzą co robią i ponoszą za to odpowiedzialność. Może wypowie się ktoś kto mi to wszystko wyprostuje. Pozdrawiam. Jeśli macie informacje ile Ci "specjaliści" biorą u was za adaptacje to podzielcie się informacjami.
 4. Witam. Dołączę się do tematu i zapytam o to jaka jest różnica między działką siedliskową a zabudową zagrodową? Chodzi mi też o to czy jest określone ile i jakich budynków muszę postawić na jednym i na drugim.
 5. Witam. Dostałem od rodziców ziemie rolną 3ha. Chciałbym się na niej wybudować na zasadzie budowy siedliskowej. Czy na takiej działce poza budynkiem mieszkalnym muszą być jeszcze jakieś pomieszczenia gospodarcze czy wystarczy sam dom z garażem?
×
×
 • Utwórz nowe...