Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

kurtusiek

Uczestnik
 • Posty

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O kurtusiek

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ale może być jedna droga do obu działek...
 2. To zależy od planu zagospodarowania przestrzennego gminy.
 3. Czy to ziemia rolna i czy to teren uzbrojony z doprowadzonymi mediami?
 4. Możesz zostawić bez stropu na zimę ale dobrze to zabezpiecz!!!
 5. i zobacz jeszcze to: http://www.cisza.com.pl/download/optimasonic_obrona.pdf
 6. Tynki akustyczne to roywiyanie dla Ciebie W nowoczesnej architekturze wnętrz obiektów użyteczności publicznej dominują duże, gładkie powierzchnie, których parametry akustyczne poprawiamy za pomocą systemów sufitów podwieszonych i okładzin ściennych. Jednak nie w każdej sytuacji istnieje możliwość ich zastosowania. Pozostaje zdecydować się wówczas na wykonanie tynków akustycznych. Tynki akustyczne (ze względu na funkcję nazywane też dźwiękochłonnymi) nanoszone są bezpośrednio na powierzchnie ścian lub sufitów, dlatego mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie z przyczyn architektonicznych lub kon
 7. z jakiego materiału chcesz budować?
 8. kurtusiek

  studnia

  Jasne, że istnieją podziemne rzeki i cieki ale nie znaczy to od razu, że emituja promieniowanie
 9. A czemu porównujesz akurat te dwie firmy? małe, lokalne firmy, według mnie, nie dorównują pod względem technologicznym, jak i stylistycznym, firmom dużym. Duzi producenci okien mają własne (często opatentowane) technologie, laboratoria badawcze oraz oferują lepszy serwis czy warunki gwarancji...
 10. Już mnie kiedyś straszono takimi opowieściami, ale okna ani trochę nie pożółkły. Raz zostały wybite, ale to już wina wichury i drzewa. Minime, też polecam Avante, sprawują się świetnie. Nie pamiętam za to firmy w jakiej zakładałam, więc nic konkretnego nie polecę.
 11. W najbliższym czasie wejdzie w życie prawo umozliwiające niemal automatyczną zmianę statusu działki.
 12. Niestety na kupnie działki można stracić... szczególnie kiedy kupujesz na cenowej "górce" a sprzedajesz "w dołku". Ale w dłuższym okresie nie powinno byc straty.
 13. Niestety z doświadczenia wiem, że te rozwiązania są zawodne. W pracy mam zarówno zamki na linie papilarne, jak i identyfikujące źrenicę i wiem, że wystarczy mieć spocone ręce, by zamek nie rozpoznał osobę.
 14. A czy macie może pomysł w jaki sposób pozbyć się pająków z domu? - nie chodzi mi o spray do uzytku dopiero kiedy widzę pająka ale raczej o prewencję.
×
×
 • Utwórz nowe...