Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

to-ja

Uczestnik
 • Posty

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez to-ja

 1. Proponuję wpisywanie tu wszystkich dobrych rozwiązań z nowego prawa budowlanego. Czytałam na przykład, że ma być mediator powoływany przez władzę, który będzie załatwiał wszystkie sprawy związane z planami tak, że wszyscy będą zadowoleni.
 2. Nie jest tak źle - gdzies tu czytałam, że inwestor będzie musiał zatrudnić inspektora od nadzoru, który za niego będzie wszystko załatwiał. Bedziesz sobie siedział - a budowa będzie rosnąć pod okiem fachowca.
 3. to-ja

  Drzwi

  To zależy od ociepleniea wewnątrz drzwi i futryny. Ale raczej łatwiej ocieplić drzwi drewniane.
 4. Jeśli możesz zacząć bez kredytu -nie bierz go, bo będzie coraz droższy. Natomiast ceny domów chyba ostatnio zmalały - i chyba raczej przez jakiś czas nie wzrosną - materiałów bud chyba też.
 5. Co ty z tym humusem. Na bagnie budujesz, czy co. Na humusie możesz sobie zrobic dom na palach.
 6. Ale humus zwykle jest na wierzchu, a fundament jest głeboko na jakieć 120 cm. Prawda?
 7. to co w końcu chodzi z tym wieńcem.
 8. Mama nowy typ: Dach brąz jasny, ściany czarne, stolarka zielona
 9. No to tojuż idiotyzm. To poco się uczyli 5 lat w technikum. Znam wielu b. dobrych fachowców techników. Skandal.
 10. Wydaje mi się, że najważniejsza jest przejrzystość i wyeliminowanie niepotrzebnych czynności. I żeby było wiaomo, gdzie co można budować. Teraz te WZetki to jedno wielkie oszukaństwo!
 11. Chodzi o zestaw: 1. Dachówka (dachówka ceramiczna) + 2. Stolarka + 3. [b]Ściany zewnętrzne Dałam w sondzie c i d - bo są śmiszne - ale ja mam czerwon dachówkę, brązową stolarkę i białą ścianę
 12. u mnie nic nie ubijali, tylko kopali tyle, ile trzeba.
 13. Wybrałam rolety cżęściowo, aczęściowo okiennice - bo tak mi pasowało
 14. cięszę się że jest taki temat . Pierwszy raz tu piszę, ale to ważny temat, bo to , co się wyrabia na naszym osiedlu (domki jednorodzinne) - to sodoma i gomora. Deweloperzy kupują małe domy na małych działkach, burzą tedomy i budują takie bloki, że ledwie się mieszczą na tych działkach - a sąsiednie ogródki przestają być oazą spokoju i prywatności. Jeśli to nowe prawo jest jeszcze gorsze, no to koniec świata! Ludzie - zróbcież coś, protestujcie, apelujcie do władz. Przecież miało być lepiej...
×
×
 • Utwórz nowe...