Skocz do zawartości

Wave88

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wave88's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. witam , od jakiegos czasu rozpoglądam się za grillem gazowym do ogrodu . uważam ,ze jest to bardzo dobry pomysł , z tego względu chociażby ,ze jedzenie jest po prostu zdrowsze .I tak, natknąłem się na grille gazowe na selgros24 . pl . I z tego co widzę, to jest tu naprawdę w porządku, bo tutaj z tego co widze to są one już od 399 zł z groszami .Oczywiście wiadomo ,ze kupiłbym i tak większy dla siebie ale to i tak spokojnie w 3 tysiącach bym się zamknął co mi bardzo odpowiada . i moje pytanie , czy ktoś juz korzystał z tego internetowego sklepu selgros24 ? rzeczywiście wysyłka jest tak szybko jak sie czasem czyta ?
  2. I to jeszcze trzeba czasem dobrego elektryka . U nas wdomu był i tak zrobił ,że "zepsuł " z oświetleniem , tzn trzeba latac w przedpkoju z jednego miejsca do drugiego by to światło w tym mscu zaświecic . W dodatku z puszkami cos jest nie tak . Odskakiwały nam gniazdka , wymieniliśmy na mocne gniazdka i właczniki ospela ,tez tak by podpasowac pod kolor ścian . Potem patrzymy a one tez odskakują , w końcu się okazało ,ze problem nie był w gniazdkach , tylko w puszkach . Było cos tam źle podokręcane , co pwoodaowało ,ze odskakiwały . Takze , jak brać elektryka to też trzeba dobrze trafić , by nie spaprał sprawy .
  3. ehh z tymi ubezpieczycielami to tez roznie bywa ;/ oferują najpierw geuszki na wierzbie a potem sie stanie cokolwiek to mają cie gdzieś ;/
  4. Tez poszukałbym innego miejsca do zamieszkania jak to jest przy torach kolejowych , ja np mieszkam na śląsku i tu po prostu trzęsie bo sa kopalnie , choc i tak .... ich coraz mniej :(
×
×
  • Utwórz nowe...