Skocz do zawartości

Meble gabinetowe do domu / biura


Recommended Posts

Poszukuję pomysłów na ciekawą aranżację gabinetu w domu, którego głównym przeznaczeniem jest podejmowanie klientów oraz bieżąca praca. Niech chodzi mi o zwykłe meble biurowe, a raczej o coś bardziej ekskluzywnego i stylowego. Być może zetknęliście się z jakimiś ciekawymi pomysłami na aranżację gabinetu w takie meble? Przejrzałam już wiele stron, ale ciągle nie mogę nic dopasować do siebie. Najbardziej odpowiadają mi koncepcje jakie znalazłam tutaj: meble gabinetowe. Ale chciałabym też zapoznać się z innymi rozwiązaniami, jeśli macie jakieś pomysły, będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Link do komentarza
Całkiem niezłe te meble, myślę, że na pewno wybierzesz coś odpowiedniego do swojego biura. Jeśli projektujesz wnętrze, w którym chcesz podejmować gości i jednocześnie znajduje się ono w domu to uważaj żebyś nie nadała mieszkaniu zbyt oficjalnego, biurowego wyglądu, ani też zbyt przytulnego. Jeśli nie masz swojej koncepcji na to jak można by to fajnie pogodzić to najlepiej zgłosić się do jakiegoś biura, które oferuje robienie takich projektów.
Link do komentarza
  • 7 lata temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...