Skocz do zawartości

ocieplenie sufitu


Recommended Posts

witam
mam problem na pietrze sufit mam nie ocieplony niczym niegrzeje tam wogole ( jeszcze tam nie mieszkam ale juz jestm blisko) problem polega na tym ze zbiera mi sie wilgoc na oknie i na suficie ( na suficie widac juz zarodki plesni) poza tym w pokojach mam skosy ktore tez chcailbym ocieplic ale problem jrest taki ze fachowcy od dachu nie zalozyli zadnej foli pod blache i co dalej czy moge folie wsadzic pomiedzy krokwie i nastepnie upchac tam welne??wogole to wystarczy mi jak uloze styropian na strychu 2x5cm?? prosze o jakas pomoc . pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

witam
mam problem na pietrze sufit mam nie ocieplony niczym niegrzeje tam wogole ( jeszcze tam nie mieszkam ale juz jestm blisko) problem polega na tym ze zbiera mi sie wilgoc na oknie i na suficie ( na suficie widac juz zarodki plesni) poza tym w pokojach mam skosy ktore tez chcailbym ocieplic ale problem jrest taki ze fachowcy od dachu nie zalozyli zadnej foli pod blache i co dalej czy moge folie wsadzic pomiedzy krokwie i nastepnie upchac tam welne??wogole to wystarczy mi jak uloze styropian na strychu 2x5cm?? prosze o jakas pomoc . pozdrawiam


możesz między krokwie dać folię (wysokoparoprzepuszcsalną)przybijając ją listewkami i upchnąć wełnę;między folią a blachą musisz mieć pustke powietrzną(swobodny przepływ powietrza wlot w okapie wylot w kalenicy
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...