Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

4 godziny temu, aru napisał:

swoją drogą jesteś żyw, bo już się martwiłem, że zakataniłeś się na śmierć:hug:

No dzięki za troskę, żyję. 

Ale było niebezpiecznie, bo spadł mi z warsztatu na posadzkę i całe szczęście nie od razu na nogi tylko z odbicia od ziemi podciąłem sobie trzy palce, a byłem w japonkach. :icon_mrgreen:

 

4 godziny temu, aru napisał:

a w tym prawie podstawy?

 

Pewnie w prawie coś jest, bo chyba by wydziały budownictwa nie stawiały takich wymagań, ot tak sobie z kapelusza.

Może interpretacja ma tu do rzeczy, bo nasze prawo jest tak napisane że można sobie interpretować jak komu pasi.

Taki przykład jak zmiana sposobu zagospodarowania, tu dopiero każdy może sobie wyczytać co komu w duszy gra.

 

 

demo

demo

3 godziny temu, aru napisał:

swoją drogą jesteś żyw, bo już się martwiłem, że zakataniłeś się na śmierć:hug:

No dzięki za troskę, żyję. 

Ale było niebezpiecznie, bo spadł mi zwarsztatu na posadzkę i całe szczęście nie od razu na nogi tylko z odbicia od ziemi podciąłem sobie trzy palce, a byłem w japonkach. :icon_mrgreen:

 

3 godziny temu, aru napisał:

a w tym prawie podstawy?

 

Pewnie w prawie coś jest, bo chyba by wydziały budownictwa nie stawiały takich wymagań, ot tak sobie z kapelusza.

Może interpretacja ma tu do rzeczy, bo nasze prawo jest tak napisane że można sobie interpretować jak komu pasi.

Taki przykład jak zmiana sposobu zagospodarowania, tu dopiero każdy może sobie wyczytać co komu w duszy gra.

 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...