Skocz do zawartości

Historia edycji

aru

aru


zacyciłem, trzeba skasowałem

49 minut temu, animus napisał:

Żeby  robić to legalnie.

 

jak z dzieckiem, za jęzor ciągnąć gdy trzeba, a tak to wrzeszczy pod niebiosa jak powinien zamilknąć :bezradny:

 

ktoś proponował tu zrobić to nielegalnie? kto? co za łobuz?

wyrwałeś znowu z kontekstu mój tekst i się czepiłeś, jak rzep mojego prosiaka, a gdybyś tak przeczytał całość i sprawdził do czego się odniosłem, to stwierdziłbyś, że chodziło mi o BRAK POTRZEBY angażowania projektanta do zgłoszenia tego rodzaju robót i tyle

 

nie negowałem, że chodzi o przebudowę, clear?

...

 

 

18 minut temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Bardzo ważne przy tym, czy nastąpi przy tym zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń na poddaszu. Czyli wcześniej był tam tylko9 strych, a teraz robimy pomieszczenia mieszkalne. W takiej sytuacji wymagany zakres dokumentacji będzie znacznie większy.

Panie Redaktorze, nie wybiegamy przed orkiestrę, Autor nic o tym nie wspomina, więc okryjmy to całunem milczenia, inaczej to propozycja strzału w stopę vel przewiercenia sobie kolana

Autor chce doświetlić strych, taki podobny do strychu Pani Ewy...

aru

aru


zacyciłem

37 minut temu, animus napisał:

Żeby  robić to legalnie.

 

jak z dzieckiem, trzeba za jęzor ciągnąć gdy trzeba, a tak to wrzeszczy pod niebiosa jak powinien zamilknąć :bezradny:

 

ktoś proponował tu zrobić to nielegalnie? kto? co za łobuz?

wyrwałeś znowu z kontekstu mój tekst i się czepiłeś, jak rzep mojego prosiaka, a gdybyś tak przeczytał całość i sprawdził do czego się odniosłem, to stwierdziłbyś, że chodziło mi o BRAK POTRZEBY angażowania projektanta do zgłoszenia tego rodzaju robót i tyle

 

nie negowałem, że chodzi o przebudowę, clear?

...

 

 

6 minut temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Bardzo ważne przy tym, czy nastąpi przy tym zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń na poddaszu. Czyli wcześniej był tam tylko9 strych, a teraz robimy pomieszczenia mieszkalne. W takiej sytuacji wymagany zakres dokumentacji będzie znacznie większy.

Panie Redaktorze, nie wybiegamy przed orkiestrę, Autor nic o tym nie wspomina, więc okryjmy to całunem milczenia, inaczej to propozycja strzału w stopę vel przewiercenia sobie kolana

Autor chce doświetlić strych, taki podobny do strychu Pani Ewy...

aru

aru

jak z dzieckiem, trzeba za jęzor ciągnąć gdy trzeba, a tak to wrzeszczy pod niebiosa jak powinien zamilknąć :bezradny:

 

ktoś proponował tu zrobić to nielegalnie? kto? co za łobuz?

wyrwałeś znowu z kontekstu mój tekst i się czepiłeś, jak rzep mojego prosiaka, a gdybyś tak przeczytał całość i sprawdził do czego się odniosłem, to stwierdziłbyś, że chodziło mi o BRAK POTRZEBY angażowania projektanta do zgłoszenia tego rodzaju robót i tyle

 

nie negowałem, że chodzi o przebudowę, clear?

...

 

 

1 minutę temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Bardzo ważne przy tym, czy nastąpi przy tym zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń na poddaszu. Czyli wcześniej był tam tylko9 strych, a teraz robimy pomieszczenia mieszkalne. W takiej sytuacji wymagany zakres dokumentacji będzie znacznie większy.

Panie Redaktorze, nie wybiegamy przed orkiestrę, Autor nic o tym nie wspomina, więc okryjmy to całunem milczenia, inaczej to propozycja strzału w stopę vel przewiercenia sobie kolana

Autor chce doświetlić strych, taki podobny do strychu Pani Ewy...

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...