Skocz do zawartości

Historia edycji

Zależy mi żeby ścian była gładka możliwie gładka, aczkolwiek nigdy nie szpachlowałem w życiu całej ściany, dlatego nie wiem czy nie zrobiłbym jeszcze gorzej. A czy nie uniknę szpachlowania w tym konkretnym przypadku czy zawsze na nowo przed malowaniem trzeba

kłaść gładź?  Czy to co widzę pod tapetą nie jest już gładzią kładzioną przez kogoś wcześniej? Czy nie mogę ewentualnie przeszlifować ściany papierem ściernym? No i czy przez szpachlowanie rozumiecie mili Państwo szpachlowanie pojedynczych nierówności czy całej ściany? Tak jak mówiłem nigdy w życiu nie szpachlowałem więc dlatego pytam 😯

Zależy mi żeby ścian była gładka możliwie gładka, aczkolwiek nigdy nie szpachlowałem w życiu całej ściany, dlatego nie wiem czy nie zrobiłbym jeszcze gorzej. A czy nie uniknę szpachlowania w tym konkretnym przypadku czy zawsze na nowo kłaść gładź?  Czy to co widzę pod tapetą nie jest już gładzią kładzioną przez kogoś wcześniej? Czy nie mogę ewentualnie przeszlifować ściany papierem ściernym? No i czy przez szpachlowanie rozumiecie mili państwo szpachlowanie pojedyńczych nierówności czy całej ściany? Tak jak mówiłem nigdy w życiu nie szpachlowałem więc dlatego pytam 😯

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...