Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

Dnia 11.12.2021 o 22:51, sir.COLA napisał:

Witam.
Mam pytanie o grubosc ocieplenia.
Czy wystarczy dac 20-23 cm pianki ICYNENE (i podwiesic sufit z regipsu) czy bedzie to za słabe ocieplenie??

Jeżeli to piana otwarto komórkowa to daje się jej tyle samo co wełny, zobacz w swój projekt.

Od 30cm  do 50cm grubości.

1 godzinę temu, vlad1431 napisał:

Mnie gość od Icynene powiedział że 20cm to jest max. Oczywiście mógłby mnie naciągać na 25cm, ale twierdzi że więcej niż 20cm nic już nie daje. Ja mam mieć natrysk bezpośrednio na folię, dylatacja, folia i płyta GK.

A ty  łykasz jak pelikan to co ci "icymbal" powiedział? 

 

animus

animus

Dnia 11.12.2021 o 22:51, sir.COLA napisał:

Witam.
Mam pytanie o grubosc ocieplenia.
Czy wystarczy dac 20-23 cm pianki ICYNENE (i podwiesic sufit z regipsu) czy bedzie to za słabe ocieplenie??

Jeżeli to piana otwarto komórkowato daje się jej tyle samo co wełny, zobacz w swój projekt.

Od 30cm  do 50cm grubości.

1 godzinę temu, vlad1431 napisał:

Mnie gość od Icynene powiedział że 20cm to jest max. Oczywiście mógłby mnie naciągać na 25cm, ale twierdzi że więcej niż 20cm nic już nie daje. Ja mam mieć natrysk bezpośrednio na folię, dylatacja, folia i płyta GK.

A ty  łykasz jak pelikan to co ci "icymbal" powiedział? 

 

animus

animus

Dnia 11.12.2021 o 22:51, sir.COLA napisał:

Witam.
Mam pytanie o grubosc ocieplenia.
Czy wystarczy dac 20-23 cm pianki ICYNENE (i podwiesic sufit z regipsu) czy bedzie to za słabe ocieplenie??

Jeżeli to piana otwarto komórkowato daje się jej tyle samo co wełny, zobacz w swój projekt.

Od 30cm  do 50cm grubości.

1 godzinę temu, vlad1431 napisał:

Mnie gość od Icynene powiedział że 20cm to jest max. Oczywiście mógłby mnie naciągać na 25cm, ale twierdzi że więcej niż 20cm nic już nie daje. Ja mam mieć natrysk bezpośrednio na folię, dylatacja, folia i płyta GK.

A ty ly łykasz jak pelikan to co ci "icymbal" powiedział? 

 

×
×
  • Utwórz nowe...