Skocz do zawartości

Historia edycji

Suchy1989

Suchy1989

Dzień dobry.

 

Zabrałem się do remontu niewielkiego budynku (łączna powierzchnia 21 metrów kwadratowych), w którym zamierzam pomieszkiwać przez cały rok. Stare budownictwo, ale ocieplone styropianem 15 cm. Zastanawiam się nad paroma kwestiami: 1. - Czy maty grzejne w ogrzewaniu podłogowym sprawdziłyby się w nim jako ogrzewanie podstawowe? 2. - Czy elektrownia nie puściłaby mnie z torbami? 3. - Są ogromne różnice w cenach mat DeviMat i Elektra (np. dla 12 metrów kwadratowych mat o mocy 100 W: ta pierwsza kosztuje prawie 2 tysiące złotych, druga - tylko tysiąc). Obie mają 20 lat gwarancji. Czy opłaca się przepłacać? Bardzo proszę o rady i pozdrawiam serdecznie:)

Suchy1989

Suchy1989

Dzień dobry.

 

Zabrałem się do remontu niewielkiego budynku (łączna powierzchnia 21 metrów kwadratowych), w którym zamierzam pomieszkiwać przez cały rok. Stare budownictwo, ale ocieplone styropianem 15 cm. Zastanawiam się nad paroma kwestiami: 1. - Czy maty grzejne sprawdziłyby się w nim jako ogrzewanie podstawowe? 2. - Czy elektrownia nie puściłaby mnie z torbami? 3. - Są ogromne różnice w cenach mat DeviMat i Elektra (np. dla 12 metrów kwadratowych mat o mocy 100 W: ta pierwsza kosztuje prawie 2 tysiące złotych, druga - tylko tysiąc). Obie mają 20 lat gwarancji. Czy opłaca się przepłacać? Bardzo proszę o rady i pozdrawiam serdecznie:)

Suchy1989

Suchy1989

Dzień dobry.

 

Zabrałem się do remontu niewielkiego budynku (łączna powierzchnia 21 metrów kwadratowych), w którym zamierzam pomieszkiwać przez cały rok. Stare budownictwo, ale ocieplone styropianem 15 cm. Zastanawiam się nad paroma kwestiami: 1. - Czy maty grzejne sprawdziłyby się w nim jako ogrzewanie podstawowe? 2. - Czy elektrownia nie puściłaby mnie z torbami? 3. - Są ogromne różnice w cenach mat DeviMat i Elektra (np. dla 12 metrów kwadratowych mat o mocy 100 W: ta pierwsza kosztuje prawie 2 tysiące złotych, druga - tylko tysiąc). Obie mają 20 lat gwarancji. Czy opłaca się przepłacać? Bardzo proszę o rady i pozdrawiam serdecznie:)

×
×
  • Utwórz nowe...