Skocz do zawartości

Historia edycji

Berathor

Berathor

Zorientowałem się w gminie jakiś czas temu, na obecną chwilę niema szans na dofinansowanie fotowoltaiki. Ogrzewanie na prąd miałoby tylko sens gdybym się zdecydował na foto. Las mam, hobbystycznie jestem stolarzem, ale wiadomo to co produkuje to i w kozie w gospodarczym zutylizuje. Kotłownia mam w dobudówce do domu a i miejsca na składowanie opału nie brakuje. Mam w projekcie wyliczenia jakieś tam i wyprodukowanie KW energi cieplnej elektrycznie jest znacznie droższe niż inne źródła energii. Po głowie jeszcze chodzi pellet i ekogroch z podajnikiem. Myślałem o piecu gazujacym drewno ale o opel spełniający wymagania ciężko. U mnie sama sosna. 

Berathor

Berathor

Zorientowałem się w gminie jakiś czas temu, na obecną chwilę niema szans na dofinansowanie fotowoltaiki. Ogrzewanie na prąd miałoby tylko sens gdybym się zdecydował na foto. Las mam, hobbystycznie jestem stolarzem, ale wiadomo to co produkuje to i w kozie w gospodarczym zutylizuje. Kotłownia mam w dobudówce do domu a i miejsca na składowanie opału nie brakuje. Mam w projekcie wyliczenia jakieś tam i wyprodukowanie KW energi cieplnej elektrycznie jest znacznie droższe niż inne źródła energii. 

×
×
  • Utwórz nowe...