Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

2 godziny temu, MrTomo napisał:

Z punktu widzenia instalacji, która może być rozbudowana, lub planowana jest do późniejszego uzupełnienia - peszel  będzie lepszy.

Cuda, cudaaa... ogłaszająąą! 

2 godziny temu, MrTomo napisał:

 Umożliwi dociągnięcie do jakiegoś punktu dodatkowych przewodów, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wtedy trzeba przewidzieć odpowiednio średnicę peszla i warto zostawić pilot. 

Przestań, czasy pomysłowych Dobromirów mam nadzieję, że minęły bezpowrotnie. Każda poważniejsza zmiana we współczesnej  instalacji wymaga solidnej analizy i jest w zasadzie zawsze związana z przebudową lub remontem, a wtedy peszle i piloty nie mają najmniejszego znaczenia. Czasy niekończącego się remontu "syrenki" aby tylko pojechać, mam nadzieję że są za nami.

1 godzinę temu, zenek napisał:

Ale się z czasem może skrócić :14_relaxed: za bardzo

Tiaaa... Ile jeszcze takich bzdur?

 

retrofood

retrofood

2 godziny temu, MrTomo napisał:

Z punktu widzenia instalacji, która może być rozbudowana, lub planowana jest do późniejszego uzupełnienia - peszel  będzie lepszy.

Cuda, cudaaa... ogłaszająąą! 

2 godziny temu, MrTomo napisał:

 Umożliwi dociągnięcie do jakiegoś punktu dodatkowych przewodów, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wtedy trzeba przewidzieć odpowiednio średnicę peszla i warto zostawić pilot. 

Przestań, czasy pomysłowych Dobromirów mam nadzieję, że minęły bezpowrotnie. Każda poważniejsza zmiana we współczesnej  instalacji wymaga solidnej analizy i jest w zasadzie zawsze związana z przebudową lub remontem, a wtedy peszle i piloty nie mają najmniejszego znaczenia. Czasy niekończącego się remontu "syrenki" aby tylko pojechać, mam nadzieję że są za nami.

1 godzinę temu, zenek napisał:

Ale się z czasem może skrócić :14_relaxed: za bardzo

Tiaaa... Ile jeszcze takich bzdur?

53 minuty temu, mhtyl napisał:

Bez jaj :) to  nie Wielkanoc :smile:

Skróciłby się gdyby temperatura spadła grubo poniżej 20 stopni na minusie bo wiadomo stal kurczy się pod wpływem niskich temperatur ale i tak wątpię aby rozerwało czy uszkodziło przewód bo jest to miedź a nie stal.

I z tym się zgadzam.

×
×
  • Utwórz nowe...