Skocz do zawartości

Historia edycji

joks

joks

2 godziny temu, zenek napisał:

No to może zastąp mhtyla - zamiast uskowi kazać dzwonić do mhtyla. W końcu twierdziliście - całym dobranym zastępem koedukacyjnym, że zastąpicie porady mhtyla bez trudu - no to do dzieła.

Ja mu nie pomogę, bo wykończeniówka to akurat nie moje zainteresowania. Jak cos robie, to sam szuam wiadomości. To zdaje się wasza działka, jak wszystkie zresztą inne :)

Przecież wszystko o budowie wiecie - nie? 

:takaemotka: , pisałem już że to dziadki na emeryturach .....kogo oni mają zastąpić?mhtyla ? wolne żarty:takaemotka:

5 godzin temu, usiek napisał:

włosie 9mm i 13mm.... jaka jest różnica albo który jest do czego?

Różnica jest w uzyskanej strukturze powłoki farby na ścianie , im krótszy włos tym mniej widoczna , długo włos na wałku robi tzw baranek z farby na ścianie.

joks

joks

2 godziny temu, zenek napisał:

No to może zastąp mhtyla - zamiast uskowi kazać dzwonić do mhtyla. W końcu twierdziliście - całym dobranym zastępem koedukacyjnym, że zastąpicie porady mhtyla bez trudu - no to do dzieła.

Ja mu nie pomogę, bo wykończeniówka to akurat nie moje zainteresowania. Jak cos robie, to sam szuam wiadomości. To zdaje się wasza działka, jak wszystkie zresztą inne :)

Przecież wszystko o budowie wiecie - nie? 

:takaemotka: , pisałem już że to dziadki na emeryturach .....kogo oni mają zastąpić?:takaemotka:

5 godzin temu, usiek napisał:

włosie 9mm i 13mm.... jaka jest różnica albo który jest do czego?

Różnica jest w uzyskanej strukturze powłoki farby na ścianie , im krótszy włos tym mniej widoczna , długo włos na wałku robi tzw baranek z farby na ścianie.

×
×
  • Utwórz nowe...