Skocz do zawartości

Historia edycji

usiek

usiek

W komplecie z pistoletem miałem 2 takie wężyki a raczej rurki i 2 dziubki też. Wciskałem wężyk w szczeliny i dopiero psikałem więc myślę, że powinno być OK.

 

 

Tak wygląda to z zewnątrz. Będę to zaciągal Styrlep220 ale wtopie chyba też siatkę od góry do połowy wieńca. Czy tylko do wysokości zeby zakryć murłatę wystarczy? Nie jest to idealnie równo i teraz podrównać to tą zaprawą do siatki czy znowu się pierdzielić i nakleić tam jeszcze pasy styropianu grubości 1cm? Wtedy klej pod tym styropianem wyrównałby te nierówności.

IMG_20200209_120521.jpg

IMG_20200209_120526.jpg

usiek

usiek

W komplecie z pistoletem miałem 2 takie wężyki a raczej rurki i 2 dziubki też. Wciskałem wężyk w szczeliny i dopiero psikałem więc myślę, że powinno być OK.

 

 

Tak wygląda to z zewnątrz. Będę to zaciągal Styrlep220 ale wtopie chyba też siatkę od góry do połowy wieńca. Czy tylko do wysokości zeby zakryć murłatę wystarczy? Nie jest to idealnie równo i teraz podrównać to tą zaprawą do siatki czy znowu się pierdzielić i nakleić tam jeszcze pasy styropianu 1cm? Wtedy klej pod tym styropianem wyrównałby te nierówności.

IMG_20200209_120521.jpg

IMG_20200209_120526.jpg

usiek

usiek

W komplecie z pistoletem miałem 2 takie wężyki a raczej rurki i 2 dziubki też. Wciskałem wężyk w szczeliny i dopiero psikałem więc myślę, że powinno być OK.

 

Zaraz będę pytał dalej tylko muszę znaleźć chwilę na napisanie pytań ;)

Tak wygląda to z zewnątrz. Będę to zaciągal Styrlep220 ale wtopie chyba też siatkę od góry do połowy wieńca. Czy tylko do wysokości zeby zakryć murłatę wystarczy? Nie jest to idealnie równo i teraz podrównać to tą zaprawą do siatki czy znowu się pierdzielić i nakleić tam jeszcze pasy styropianu 1cm? Wtedy klej pod tym styropianem wyrównałby te nierówności.

IMG_20200209_120521.jpg

IMG_20200209_120526.jpg

usiek

usiek

W komplecie z pistoletem miałem 2 takie wężyki a raczej rurki i 2 dziubki też. Wciskałem wężyk w szczeliny i dopiero psikałem więc myślę, że powinno być OK.

 

Zaraz będę pytał dalej tylko muszę znaleźć chwilę na napisanie pytań ;)

Tak wygląda to z zewnątrz. Będę to zaciągal Styrlep220 ale wtopie chyba też siatkę od góry do połowy wieńca. Nie jest to idealnie równo i teraz podrównać to tą zaprawą do siatki czy znowu się pierdzielić i nakleić tam jeszcze pasy styropianu 1cm?

IMG_20200209_120521.jpg

IMG_20200209_120526.jpg

usiek

usiek

W komplecie z pistoletem miałem 2 takie wężyki a raczej rurki i 2 dziubki też. Wciskałem wężyk w szczeliny i dopiero psikałem więc myślę, że powinno być OK.

 

Zaraz będę pytał dalej tylko muszę znaleźć chwilę na napisanie pytań ;)

Tak wygląda to z zewnątrz. Będę to zaciągal Styrlep220 ale wtopie chyba też siatkę od góry do spodu wieńca. Nie jest to idealnie równo i teraz podrównać to tą zaprawą do siatki czy znowu się pierdzielić i nakleić tam jeszcze pasy styropianu 1cm?

IMG_20200209_120521.jpg

IMG_20200209_120526.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...