Skocz do zawartości

Realistyczne Wizualizacje Architektury


Sevenn

Recommended Posts

Wykonuję wysokiej jakości realistyczne wizualizacje 3D na podstawie gotowych projektów jak i koncepcyjne.

 

Zwłaszcza jeśli chodzi o wnętrza mieszkań, biur, hoteli, cały budynek wraz z otoczeniem czy osiedle i przestrzeń publiczną. Stosuję najwyższej jakości roślinność(cała zieleń widoczna w galerii jest 3D, każde źdźbło trawy i listek to indywidualne obiekty) która bardzo uatrakcyjnia wizualizację.


Jeśli chcesz na długo przed realizacją przedstawić w elegancki sposób swój pomysł, wizję przyszłym klientom/inwestorom i pozyskać z wyprzedzeniem środki na realizację, to dobre wizualizacje są niezastąpionym narzędziem. W Polsce nawet rok przed postawieniem pierwszej cegły ludzie wpłacają duże depozyty na mieszkania widząc dobrej jakości wizualizacje jak będzie prezentowało się ich przyszłe mieszkanie, dom. 

 

Wizualizuje także produkty
 Załączam kilka ostatnich przykładów wizualizacji które mogę pokazać, w tym moja wizualizacja domu projektanta Audi Kamila Łabanowicza który zajmuje się także projektowaniem nieruchomości(po kliknięciu otworzy się w pełnym rozmiarze). Wszystko co widać to 3D. 

Jeśli uznasz że moja grafika może pomóc, uatrakcyjnić Twoją pracę odezwij się do mnie na priv. Dobre ceny. 

 
 

Final front.jpg

Taras no panel ver 3.jpg

122.jpg

233.jpg

DOn1.jpg

Rocks wire.jpg

Skalniak1.jpg

Skalniak1 wire.jpg

344W.jpg

Schowek-5.jpg

Schowek-7.jpg

Schowek-12.jpg

Schowek-14.jpg

Schowek-22.jpg

Level 2_Post2.png

Scena1F.png

Zoom1.png

Zoom1 wires.png

Edytowano przez Sevenn
Dogranie 2ujęć (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...