Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Marcincin

[Sprzedam] Kocioł VIESSMANN Vitocrossal 300 + Vitocell B-100 300L

Recommended Posts

Na sprzedaż nieużywany gazowy, kondensacyjny kocioł Vitocrossal 300 CU3 o mocy 35 kW z izolacją cieplną oraz podgrzewacz wody Vitocell B-100 o pojemności 300L.

Kocioł wyposażony w modulowany palnik gazowy MatriX do pracy z pobieraniem powietrza do spalania z kotłowni lub z zewnątrz. Sprawność znormalizowana do 98% (Hs)/109% (Hi)

Oba elementy nigdy nie były montowane, przechowywane w kontenerze w oryginalnym opakowaniu. Cena zestawu 20000 zł do negocjacji.

https://www.olx.pl/oferta/kociol-viessmann-vitocrossal-300-vitocell-b-100-300l-CID628-IDzeas2.html

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Podstawie deseczki żeby łóżko nie dotykało bezpośrednio ściany aby był przelot powietrza, ten osuszacz też raczej zakupię. Ale co teraz zrobić teraz z płytą tego łóżka? Są jakieś środki, farby żeby to usunąć? Czy jestem zmuszony spróbować ją wymienić na nowa
    • Dobrze wykształceni  - to np. historyk Schetyna, ktory stwierdził, że obóz w Oświęcimiu oswobodziła armia ukraińska  Już sam wstęp jest snobistyczny. Bo poziom studiów poszedł w dół, uczelnie produkują wąsko ukierunkowanych dyplomantów, nie dobrze wykształconych inteligentów. Poza tym studia to teraz raczej dość pospolita sprawa.   No i  ww twoje dane wskazują, że większość słuchających rocka nie ma rodziców z wyższym wykształceniem, tak jak i discopolo. Jak widzisz dla większości nie ma znaczenia pochodzenie - jeśli chodzi o wybór muzyki. Poza tym co z tego - skoro na studiach (oprócz humanistycznych) - nikt nie zajmuje sie kulturą. No i jeszcze ważna sprawa - rodzice nie słuchali discopolo - bo jej nie było, albo była w podziemiu. Dotąd królował rock i pop. Jazz to raczej znikomy procent. Smoth jazz i chilout - to już nowsze odmiany raczej związane z muzyka klubową, dyskotekową - czyli dla jazzmana dość dyskusyjne często. Nie - ja jestem tolerancyjny  w przeciwieństwie do ciebie. To jest jak z urodą. Nie musi mi sie podobać kobieta kolegi - ale nie będę oceniał jego gustu jako zły w stosunku do mojego. Ja mam inny, on inny. I dobrze - co by to było jak by się wszystki nie podobały te same kobiety - i odwrotnie. Dlatego masz tysiące rożnych modeli samochodów o podobnych parametrac technicznych. Albo sukienek, butow. Dla jednych OK, dla innych kicz.
    • Ja mam panele trzynastoletnie i nie mam pleśni, bo mam sprawną wentylację...   Zarodniki pleśni "fruwają" wszędzie i gdy tylko najdą dla siebie odpowiednie warunki, tam się rozwijają...   Musisz zmienić położenie łóżka... zapewnić swobodny przewiew powietrza pod nim i za nim...   https://allegro.pl/oferta/osuszacz-powietrza-pochlaniacz-wilgoci-berdsen-70w-7410069627
    • Nie mam żadnych wątpliwości, że będą chcieli udupić niezależne media i przestawić na jedyny właściwy:    
    • Co rozumiesz przez słowo odrolnienie? Z tego raportu wynika, że dla tej działki nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w związku z tym muszą być dla niej wydane warunki zabudowy. Musisz zatem iść do urzędu gminy i złożyć wniosek o wydanie warunków zabudowy. Z raportu nie wiele można wywnioskować bo jest część mówiąca o rezerwacie, parku krajobrazowym, otulinie a wcześniej, że ostatnio wydano pozytywne decyzje na sąsiednich działkach, które leżą też na tym terenie.. jeśli otrzymasz decyzje o warunkach zabudowy to możesz działkę sprzedawać jako budowlaną. Posiadanie takiej decyzji jest informacją dla Ciebie i nabywcy że działka nie wymaga odrolnienia. Kwestia tego jaka jest klasa  gruntu przesądzi czy w ogóle otrzymasz te warunki zabudowy. Ale to dość szeroki temat więc żeby za bardzo nie mieszać i nie zaprzątać sobie głowy zbędnymi informacjami najlepiej udać  się do gminy. Wydanie warunków zabudowy dla budownictwa mieszkaniowego jest darmowe więc nie będziesz miał kosztów a jak ją otrzymasz to będziesz dokładnie wiedział czy na działce można się wybudować.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...