Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

Kamienny Dywan R-Stone na Tarasy, balkony, schody i inne.
Od ponad 10 lat wykonujemy posadzki żywiczne kamienne dywany na terenie całej Polski. Posiadamy własne ekipy monterskie z bardzo dużym doświadczeniem w aplikacji kamiennego dywanu.

Do realizacji zlecenia wysyłamy naszych profesjonalnych aplikatorów NIE KORZYSTAMY Z USŁUG PODWYKONAWCÓW.

Jesteśmy bezpośrednim importerem kruszyw marmurowych.Posiadamy własne magazyny z materiałem co zapewnia nam terminowość i jakość wykonanych prac.

U nas możesz kupić sam materiał do samodzielnej realizacji lub zlecić nam kompleksowe wykonanie Kamiennych dywanów.


Sklep Internetowy: https://kamiennedywany.pl
Strona: https://drogan.net.pl

Facebook: https://www.facebook.com/kamienneposadzki/

 

Parę naszych realizacji:

 

51977681_298874234137181_868372412715094

 

52700613_126580965081779_524000060097886

 

Więcej zdjęć na stronie: https://drogan.net.pl/kdgaleria.html

 

Edytowano przez R-Stone kamiennedywany.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-list-zaniepokojonego-lekarza-ze-szpitala-w-toruniu/kyg7xxq "Lekarz toruńskiego szpitala: prawdopodobnie roznosimy zakażenie" Prawdopodobnie roznosimy zakażenie w całym szpitalu, a co najgorsze, przynosimy to do własnych domów, sklepów. Pacjenci z innych oddziałów są swobodnie do nich przyjmowani i wypisywani, przyczyniając się do rozprzestrzeniania epidemii – napisał w liście do Onetu lekarz miejskiego szpitala w Toruniu, w którym wykryto 22 zakażenia koronawirusem pacjentów i personelu. (...) 2. Dyrektor ds. lecznictwa w szpitalu w dniach 30-31 marca wizytował wszystkie oddziały, pouczając personel, aby nie używał maseczek ochronnych ani przyłbic w szpitalu, w szczególności na izbie przyjęć! Sami, nie mogąc uwierzyć w to, co słyszymy, czekaliśmy na argumenty. I usłyszeliśmy takie: "maska przed niczym nie chroni", "personel niższy widzi, że chodzicie w maseczkach i przyłbicach i też żąda sprzętu ochronnego", "z ekonomicznego punktu widzenia jest to całkowicie nieuzasadnione". Nadmienię, że dyrektor jest lekarzem. 3. Na kilku oddziałach leżą pacjenci podejrzani o COVID-19 lub są lekarze i inny personel z bezpośredniego kontaktu z zakażonymi lekarzami z hematologii (dotyczy to kardiologii, urologii, chirurgii). Lekarze z tzw. kontaktu pracują bez przeszkód na oddziale z innymi lekarzami, pielęgniarkami, badają pacjentów. 4. Dział administracji i zarządzający szpitalem wykonują sobie testy, a lekarzom się testów nie pobiera!"
    • Nieco sarkastycznie. No przecież zarażenia w szpitalach przez brak znajomości procedur, a nie przez brak środków ochrony osobistej. Ktoś musi być kozłem ofiarnym. Bezczelność. Nie chciałabym w tych czasach pracować w szpitalu . Nie dość, że walczą o nasze życie, to jeszcze kłody pod nogi.   http://polityczek.pl/uncategorised/12740-lekarze-zarazaja-sie-koronawirusem-wiceminister-zarzuca-im-brak-znajomosci-procedur?fbclid=IwAR23pYSOjBPv5xULJwfoMrAR0Y37VLV1-ABL5u5HzFtv4e8xaTJXcv4_zOg
    • Wprawdzie modlenie daje zawsze ten sam skutek, ale tutaj poszło to w zdecydowanie złą stronę. https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-pastor-odprawil-modlitwe-pomimo-zakazu-efekt-2500-nowych-zarazonych-6495871999272577a
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...