Skocz do zawartości

Recommended Posts

2109223330_Drzwiprzyszoci.Atutynowoczesnychrozwiza.thumb.jpg.0d88f64d6466a101d16bc109c615427e.jpg

 

Eleganckie, uniwersalne, trwałe. Linia SOLANO marki KRISPOL powiększyła się o dziewięć modeli aluminiowych drzwi zewnętrznych. Kolekcja jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektoniczne.

 

Solidne drzwi wejściowe SOLANO od lat są wizytówką wielu domów w całej Europie. Architekci cenią je za design, inwestorzy za parametry techniczne i bezpieczne rozwiązania, nie bez przyczyny mówi się o nich “drzwi przyszłości”. Produkty z kolekcji SOLANO zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta, a ich ostateczny wygląd zależy od inwencji inwestora. Bogata oferta dekorów oklein, a także możliwość malowania strukturalnego oraz w kolorach RAL tworzą niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne. Drzwi zewnętrzne SOLANO można zamówić również w opcji bikolor i w ten sposób dopasować ich wewnętrzne wykończenie do kolorystyki holu czy przedpokoju, a z zewnątrz do elewacji lub pozostałych elementów stolarki. Drzwi w bikolorze, np. białe wewnątrz – czarne na zewnątrz stały się modne w tym roku i zyskują coraz więcej zwolenników.

 

Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO przygotowana na 2019 rok zawiera dziewięć nowych pozycji – pięć modeli lakierowanych i cztery modele z modnymi aplikacjami szklanymi.

Dla przyszłego właściciela istotny jest również komfort użytkowania – wygodne pochwyty czy szeroka oferta klamek zapewni codzienną wygodę. Kolekcja SOLANO zawiera bogatą listę dodatków z zakresu kontroli dostępu – możliwość otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych, zamontowania zapadki dzień/noc, wizjerów elektronicznych oraz możliwość umieszczenia czujników antywłamaniowych już na etapie produkcji.

Produkt uzyskał rekomendację programu społecznego Dom Bezpieczny oraz można go zamówić wraz z pakietem safeHOME I systemem dozoru SolidSecurity.

 

Nowe modele drzwi zewnętrznych SOLANO będą dostępne w regularnej sprzedaży od 23 listopada br.

 

 

 

SOLANO S106.png

SOLANO S107.png

SOLANO S108.png

SOLANO S109.png

SOLANO S206.png

SOLANO S301.png

SOLANO S302.png

SOLANO S303.png

SOLANO S304.png

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Niestety nie ma co się spodziewać spektakularnych efektów. Tu kilka osób dzieli się radami w podobnym temacie:  
    • Po drugiej ścianie nie ma nic z tych rzeczy, stoi po prostu szafka i nie ma tam żadnych rur ani nic Jest to mieszkanie świeżo po remoncie w stanie deweloperskim i nie było na niej żadnych usterek. I tak ślady herbaty były pojedynczymi plamami-a tutaj mam wrażenie, że albo może za mocno przycisnęłam, albo może farba była za gęsta-cięzko powiedzieć, ale spróbuj odmalować na nowo docelową farbą tak jak Pan sugeruje.
    • A czy coś wiadomo czemu ten fragment ściany ma inną strukturę? Bo już samo to jest zastanawiające. Ponadto co jest po drugiej stronie tej ściany? Czasem takie dziwne rzeczy wychodzą, gdy po drugiej stronie jest np. prysznic i ściana ulega nadmiernemu zawilgoceniu. Zakładam, że nie jest to po prostu miejsce, w którym rozlała się ta herbata? jeżeli nie ma jakichś szczególnych przyczyn tego stanu rzeczy i powodów do niepokoju to powinno wystarczyć pokrycie ściany farbą separacyjną (na plamy), potem pomalowanie jej docelową farbą.
    • witam ponownie,   po przeczytaniu paru artykułów oraz obejrzeniu filmów na YT, zdecydowałem się, że zrobię instalacje wodnej na rozdzielaczach 2x rozdzielcze do zimnej wody(7 punktów) do ciepłej 3 punkty i tutaj następujące opcję: - rozdzielacz - 3 punkty na podwójnych kolankach(cyrkulacja)  - rozdzielacz na 2 punkty a przez prysznic podwójne kolanko cyrkulacyjne(prysznic jest pierwszym punktem)   Ale bardziej zastanawia mnie fakt przekrojów/przepływów...od pionu mam wyjście na 1/2 do pierwszego zaworu i tak też poprowadziłem instalację dalej. I nie wiem czy gdzieś dalej w instalacji ma sens używania przekrojów np.: 3/4 lub pex 20, skoro tutaj mamy wąskie gardło. Mam 2 typy rozdzielaczy np.: 3/4 belka i zawory 3/4 drugi belka 3/4 i zawory 1/2. Zastanawiałem się żeby użyć dwa łączone lewy 3/4x1/2 na np.: miskę wc a prawy 3/4x3/4 na np.: prysznic, wannę lub zlewozmywak. Jeszcze inna rzecz mnie nurtuje, będę miał zasobnik pojemnościowy i tutaj zastanawiam się czy może na ciepłą wodę i cyrkulację dać np.: pex 20mm, czy to ma sens skoro wcześniej mamy pex 16 lub gwint 1/2, bo jeżeli dobrze rozumiem to zimna wodą wypycha ciepłą wodę z boilera. Zastanawiam się czy może dać też baterie termostatyczne, ale to jest nowy wątek, choć temp wody będę miał raczej stałą 45/40stopni to po przeczytaniu wstępu, gdzie piszą, że mogą usprawnić utrzymanie temp. w przypadku skoków ciśnienia/przepływu więc tam z tyłu głowy trochę też o tym myślę. Ale tak jak pisałem to jest nowy wątek. Z drugiej strony też tak patrzę, że wszystkie gwinty do baterii wannowej, prysznica są na g1/2. Na pewno lepiej byłoby jakbym instalację do rozdzielacza/czy miał poprowadzoną na np.: 3/4, w tedy chyba puszczenie wszystko na pex 16mm nie stanowiłoby problemu.   Jeszcze mam pytanie w jakiej kolejności podpinać punkty pod rozdzielacz zimnej wody? Wstępnie założyłem, że bliżej od źródła będą elementy z dużym/wrażliwym poborem i tak np.: zasobnik, prysznic, zlewozmywak, wanna(tutaj mogę poczekać odkręcam i czekam), z "drugiej strony" będzie miska wc(tym bardziej mogę czekać), zmywarka itd. Proszę o opinię wszystkich, a na pewno: @Redakcja@animus
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...