Skocz do zawartości

Historia edycji

Arturek Wil

Arturek Wil

11 minut temu, mhtyl napisał:

Przykład z mojego że tak powiem podwórka, sąsiad buduje dom i chciał zamontować pompę i fotowoltaikę ale z racji że dofinansowanie jakie by dostał i czy w ogóle by dostał jest mizerne i postanowi kupić piec na ekogroszek.

Niestety większość ludzi patrzy na to poprzez pryzmat kasy, pomimo świadomości.

A to było już nie raz przerabiane, stąd dalej świadomość mizerna. 

System grzewczy na ekogroszek (pełny a nie tylko kocioł) to koszt porównywalny z systemem grzewczym opartym na pompie ciepła pow-woda. Pellet wychodzi drożej. 

 

 

Arturek Wil

Arturek Wil

8 minut temu, mhtyl napisał:

Przykład z mojego że tak powiem podwórka, sąsiad buduje dom i chciał zamontować pompę i fotowoltaikę ale z racji że dofinansowanie jakie by dostał i czy w ogóle by dostał jest mizerne i postanowi kupić piec na ekogroszek.

Niestety większość ludzi patrzy na to poprzez pryzmat kasy, pomimo świadomości.

A to było już nie raz przerabiane, stąd dalej świadomość mizerna. 

System grzewczy na ekogroszek (pełny a nie tylko kocioł) to koszt porównywalny z systemem grzewczym opartym na pompie ciepła pow-woda. 

 

 

Arturek Wil

Arturek Wil

5 minut temu, mhtyl napisał:

Przykład z mojego że tak powiem podwórka, sąsiad buduje dom i chciał zamontować pompę i fotowoltaikę ale z racji że dofinansowanie jakie by dostał i czy w ogóle by dostał jest mizerne i postanowi kupić piec na ekogroszek.

Niestety większość ludzi patrzy na to poprzez pryzmat kasy, pomimo świadomości.

A to było już nie raz przerabiane, stąd dalej świadomość mizerna. 

System grzewczy na ekogroszek (pełny a nie tylko kocioł) to koszt porównywalny z systemem grzewczym opartym na pompie ciepła pow-woda. 

 

×
×
  • Utwórz nowe...