Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysztofel

IC-WoodLAB CAD - Profesjonalne rozwiązanie dla przemysłu meblarskiego.

Recommended Posts

Firma TMSys będąca dystrybutorem oprogramowania IRONCAD, prezentuje nowy dodatek IC-WoodLAB CAD dedykowany dla branży meblarskiej.
IC-WoodLAB CAD, umożliwiaja projektowanie mebli i innych wyrobów drewnianych w technologii 3D. Z uwagi na nowoczesną filozofię pracy - przeciągnij i upuść („Drag & Drop”), zapewnia łatwość projektowania na każdym etapie tworzenia modeli 3D, dokumentacji produkcyjnej czy instrukcji montażowych.

Zwiększona wydajność pracy

IC-WoodLAB CAD znacznie wpływa na wydajność tworzenia projektów z uwagi na intuicyjny interfejs, czy konfiguracyjne narzędzia wyposażone w inteligentne, najczęściej wykorzystywane funkcje na etapie tworzenia modeli 3D.
Narzędzia te umożliwiają "inteligentne" generowanie korpusów, zarządzanie dostępnymi akcesoriami meblowymi, biblioteką materiałów, operacjami otworowania czy drążenia kształtów oraz wiele innych przydatnych funkcji, automatyzujących czynności projektowe.
Wbudowana w IRONCAD funkcja tworzenia własnych katalogów, pozwala na grupowanie wcześniej zaprojektowanych, sparametryzowanych modeli, tak aby ponownie je wykorzystać za pomocą technologi "Drag & Drop" i zaoszczędzić swój czas projektowania.

Dokumentacja 2D

Istotną funkcjonalnością modułu, która została doceniona przez użytkowników jest generowanie dokumentacji 2D na bazie modeli 3D połączone m.in. z automatycznym tworzeniem widoków, ich aktualizowaniem, wymiarowaniem, tworzeniem listy materiałów, czy formatek.

Narzędzie Triball


Innowacyjne narzędzie Triball systemu IRONCAD daje możliwość dowolnego pozycjonowania akcesoriów względem innych elementów.
Sprawdzenie założeń budżetowych i możliwości produkcyjnych
Z uwagi na możliwość kalkulacji kosztów materiałowych potrzebnych do produkcji oraz wykrycie, a następnie eliminację przenikań, możliwe jest sprawdzenie możliwości produkcyjnych oraz czy spełnione zostały założenia budżetowe.
Dodatkowe funkcjonalności

Wszystkie narzędzia są zintegrowane w jednym interfejsie IRONCAD. Oprogramowanie umożliwia tworzenie fotorealistycznych wizualizacji oraz automatyczny eksport projektów do systemów CAM (obróbka CNC), PLAN (rozkrój) oraz NEST (optymalizacja rozkroju). System współpracuje także z innymi systemami CAD.

Poniżej przedstawiamy możliwości modułu IC-WoodLAB CAD


Projektowanie szafki stojącej www.youtube.com/watch?v=8T-Hk9SbR3I


Projektowanie szafki zlewowej www.youtube.com/watch?v=TR65DTPbpHc


Projektowanie szafki piekarnikowej www.youtube.com/watch?v=hrq48Oq16DIProgram można pobrać ze strony www.ironcad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Oni maja 4 x mniej ludności - więc i tak u nas jest lepiej.
  • Czy to nie Ty pierwsza nazwałaś nas, mnie i zenka kretynami ?  
  • co ci sie nie podoba w tym, co się nie zgadza?
  • Tak. Zauważyłam też, że doganiamy Czechy. Nie było tak wcześniej, zawsze była spora różnica. Od tygodnia ilość chorych stopniowo się wyrównuje między Polską a Czechami. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle. U nich zaczęło się około tygodnia wcześniej niż u nas. Tak jakby u nas szybciej rosło.   Na przykład tym? "Zakaz aborcji, kary za edukację seksualną, dopuszczenie dzieci do polowań, zmiana sposobu wypłacania nauczycielskich pensji i kwestia odszkodowań za mienie pożydowskie - takimi projektami ma się zająć Sejm na kolejnym posiedzeniu w dniach 15-16 kwietnia. O tym, że ma być sprawozdawcą jednego z pięciu projektów obywatelskich, które wpisano do porządku obrad posiedzenia Sejmu zaplanowanego na zaraz po świętach, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz dowiedział się we wtorek rano od redakcji tvn24.pl." https://tvn24.pl/polska/zakaz-aborcji-mienie-pozydowskie-i-kary-za-edukacje-seksualna-sejm-otwiera-zamrazarke-4546229?fbclid=IwAR01aEAscXpiyqCex6JpsrOekGZreDj6PAoFZUrbrnUIF5xXXWLQdhOqRgk    
  • No stąd że ona napisała:   Więc ja też zastanawiam się czy coś z tym nie należy zrobić. Nie chodzi tylko o te informacje, ale też wszystkie poprzednie, z których część została usunięta, a z tych to tak naprawdę całość, bo twierdzisz że jest taki straszny kryzys a nasze władze zajmują się tylko "walką o stołki, stanowiska i władzę". A to oczywiste wredne kłamstwo bo zajmują się wszystkim sprawami państwa i nawet Ty pisałaś że Szumowski robi wszystko co się da zrobić i jest git. Już Ci kiedyś pisałem przy okazji odniesień ekonomicznych że finanse państwa to nie świnka skarbonka, tak i teraz zwracam Ci uwagę że rząd to nie tylko ministerstwo zdrowia, ale szereg innych i nie wszyscy muszą akurat w tym samym czasie zajmować się pandemią. Należy to zrozumieć i nie pisać głupot że wszyscy zajmują się wyborami i walką o stołki. Może do Ciebie to jeszcze nie dotarło ale oni władzę i stołki już od dawna mają i tak naprawdę nie potrzebują o nic walczyć. Pani to rozumie czy dalej rozpowszechniać będzie kłamliwą propagandę ???. No widzisz nie wiesz, a co ja mam za Ciebie czytać to co było wcześniej napisane.? A było napisane przez uroborosa przy okazji nawrócenia Joksa że jest własnie "ozdrowieńcem".  Ale raczej wątpię żeby faktycznie był nawrócony na waszą kłamliwą propagandę i śmiem twierdzić że była to tylko chwilowa pomroczność jasna. Proszę:   Pewnie tak dostały jak tę pomoc medyczną z tych zamówień zbiorowych. Sam Szumowski mowił że do dzisiaj nic i nie wiadomo kiedy dostaną.  Poproszę o źródło tej informacji. UE nie dała nikomu nic, pozwoliła tylko na inne wykorzystanie pieniędzy które już były rozdysponowane, z tego co mi wiadomo. Morawiecki to mówił i chyba nie chcesz powiedzieć że kłamał.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...