Skocz do zawartości

Pytanie o opinię ESEA


adas79

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Zacząłem zastanawiać się nad instalacją elementów automatyki budynkowej u mnie w domu, kolejno oświetlenie, regulacja temperatury oraz później sterowanie bramami czy roletami. Szukałem w internecie różnych rozwiązań i trafiłem na markę ESEA, z wyceny, którą dostałem wydaje się to atrakcyjne. Jak się dowiedziałem od przedstawicieli tej firmy system ten bazuje na komponentach używanych zazwyczaj w przemyśle więc powinno być to z zasady solidne rozwiązanie. Urządzenia pomiarowe produkowane są w Polsce i to właśnie ESEA, natomiast do sterowania używają sterowników PLC Fatek i paneli HMI (?) Weintek. Można sterować tym za pośrednictwem urządzeń mobilnych dodatkowo. Nie jestem zbyt w temacie, a opinii w internecie jest na tyle mało, że chciałbym was zapytać czy ktoś miał styczność z tymi firmami Fatek, Esea, Weintek lub ma coś takiego w domu i używa do sterowania oświetleniem itd. jak wcześniej napisałem. Jak to się spisuje i czy nie ma problemów z awariami czy montażem (i tak będę brał pewnie fachowca) ale czy z jakimiś drobnymi naprawami sobie dam radę.
Pozdrawiam!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...