Skocz do zawartości

Historia edycji

Dnia 1/13/2017 o 15:32, zenek napisał:

OK - ale to jest i tak 3000 na rok w tył tylko za pompę - a nie tylko pompa ale i instalacja jest awaryjna - a instalację podziemną naprawiać to chyba nie jest tanio.

A przecież jeszcze i tak za prąd trzeba płacić.

Poza tym gdzie mam gwarancje na te 10 lat. przecież takich gwarancji prawie nie man produkty. Ja zam dwie: jedna dysk SSD (mam) i na mikrofon.

Ale to nie budowlanka - na promienniki jest 5 lat gwarancji.

Kto mi pokaże pompę z instalacją z gwarancją na 10 lat?

 

Witam, 

W przypadku pomp ciepła marki Junkers, istnieje możliwość otrzymania gwarancji do 5 lat. Jednak żywotność gruntowej pompy ciepła jest limitowana trwałością sprężarki. W pompach ciepła z rodziny Supraeco zastosowane sprężarki mogą mieć przebieg do 80 000 godzin pracy, co przy rocznej pracy pompy wynoszącej ok. 2 500 godzin w przeliczeniu wynosi ok. 30 lat. Ważne jest, aby również po zakończeniu okresu gwarancji wykonywać coroczne przeglądy urządzenia przed sezonem grzewczym. 
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania. 
Pozdrawiam, 
________________________________ 
Konsultant marki Junkers

Dnia 1/13/2017 o 15:32, zenek napisał:

OK - ale to jest i tak 3000 na rok w tył tylko za pompę - a nie tylko pompa ale i instalacja jest awaryjna - a instalację podziemną naprawiać to chyba nie jest tanio.

A przecież jeszcze i tak za prąd trzeba płacić.

Poza tym gdzie mam gwarancje na te 10 lat. przecież takich gwarancji prawie nie man produkty. Ja zam dwie: jedna dysk SSD (mam) i na mikrofon.

Ale to nie budowlanka - na promienniki jest 5 lat gwarancji.

Kto mi pokaże pompę z instalacją z gwarancją na 10 lat?

Witam, 

W przypadku pomp ciepła marki Junkers, istnieje możliwość otrzymania gwarancji do 5 lat. Jednak żywotność gruntowej pompy ciepła jest limitowana trwałością sprężarki. W pompach ciepła z rodziny Supraeco zastosowane sprężarki mogą mieć przebieg do 80 000 godzin pracy, co przy rocznej pracy pompy wynoszącej ok. 2 500 godzin w przeliczeniu wynosi ok. 30 lat. Ważne jest, aby również po zakończeniu okresu gwarancji wykonywać coroczne przeglądy urządzenia przed sezonem grzewczym. 
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania. 
Pozdrawiam, 
________________________________ 
Konsultant marki Junkers 

 

 

Dnia 1/13/2017 o 15:32, zenek napisał:

OK - ale to jest i tak 3000 na rok w tył tylko za pompę - a nie tylko pompa ale i instalacja jest awaryjna - a instalację podziemną naprawiać to chyba nie jest tanio.

A przecież jeszcze i tak za prąd trzeba płacić.

Poza tym gdzie mam gwarancje na te 10 lat. przecież takich gwarancji prawie nie man produkty. Ja zam dwie: jedna dysk SSD (mam) i na mikrofon.

Ale to nie budowlanka - na promienniki jest 5 lat gwarancji.

Kto mi pokaże pompę z instalacją z gwarancją na 10 lat?

Witam, 

W przypadku pomp ciepła marki Buderus, istnieje możliwość otrzymania gwarancji do 5 lat. Jednak żywotność gruntowej pompy ciepła jest limitowana trwałością sprężarki. W pompach ciepła z rodziny Logatherm zastosowane sprężarki mogą mieć przebieg do 80 000 godzin pracy, co przy rocznej pracy pompy wynoszącej ok. 2 500 godzin w przeliczeniu wynosi ok. 30 lat. Ważne jest, aby również po zakończeniu okresu gwarancji wykonywać coroczne przeglądy urządzenia przed sezonem grzewczym. 
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania. 
Pozdrawiam, 
________________________________ 
Konsultant marki Buderus 

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...