Skocz do zawartości

Pompa 2 wirnikowa hydroforowa


Romek003

Recommended Posts

Napisano
Witam
Mam ogromną prośbę , może ktoś mi pomoże i doradzi :mam pompę hydroforową 2 wirnikową kupiłem do niej nowe wirniki ,ale przy rozbieraniu nie zwróciłem uwagi na ustawienie otworów wewnątrz pompy i nie wiem jak mają być ustawione
dlatego mam prośbę jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam
Napisano
A kto wie jaka Ty masz ta pompę. Zrób fotki i wklej bo pompa pompie nierówna.
Podejrzewam,że sama wymiana wirników za dużo nie pomoże, jeżeli pompa nie podawała wody.
Napisano
  Cytat

A kto wie jaka Ty masz ta pompę. Zrób fotki i wklej bo pompa pompie nierówna.
Podejrzewam,że sama wymiana wirników za dużo nie pomoże, jeżeli pompa nie podawała wody.

Rozwiń  






ta pompa jest taka sama jak ta na rysunku

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Napisano
  Cytat

ta pompa jest taka sama jak ta na rysunku

Rozwiń  

Jeżeli nie zaznaczyłeś która sekcja jest która to będziesz miał problem ze złożeniem.Przed złożeniem powinny części poszczególnych sekcji zostać z planowane na tokarce a przy składaniu musza być nowe uszczelki dystansowe czy jakoś tam aby było wszystko dobrze spasowane.
O jakie otwory chodzi?
Chyba jakoś ta pompa się nazywa.
Tak na szybkiego znalazłem przekrój pompy, może coś z niego się dowiesz,jest podobna do Twojej.

Napisano
Nie wiem jak ci to wytłumaczyć ale postaram się żebyś mnie zrozumiał
Na pompie jest wlot wody potem jest korpus z wirnikiem i tu na tym pierwszym wirniku jest otwór i nie wiem jak ma być u góry czy na dole to samo jest na wylotowym wirniku jest taki sam otwór na przepływ wody i nie wiem jak mają być ustawione czy oba otwory na wirnikach mają być na górze czy na dole czy każdy ma być w innej pozycji .
a co chodzi o przetoczenie to korpusy są nowe w idealnym stanie takie kupiłem . ale chciałem to sam poskładać dlatego rozkręciłem starą pompę i nie popatrzyłem jak tam jest w środku z tymi otworami i dlatego mam problem .
Bo po co ponownie składać jak nie wiem jak to konkretnie ma być
Dzięki za schemat i odpowiedz
pozdrawiam
Napisano
Oba otwory powinny być zwrócone do góry wg schematu co Ci zapodałem. Jedna sekcja jest ssawna a druga sekcja tłoczna.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...