Skocz do zawartości

Historia edycji

Marcel-Szpak

Marcel-Szpak

1 godzinę temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

No że osuszenie budynku nie jest sprawą prostą - tłumaczyć mi nie musisz :)

Jednak w Waszym dobrze pojętym interesie ten temat potraktować priorytetowo i w sumie nie musi to być żaden dramat ,

w mokrej piwnicy trzyma się tylko śmieci nawet jak nie było to coś kiedyś śmieciem to teraz i tak jest , znaczy śmieci powywalać i wpuścić ekipę niech to zabezpieczą i po problemie

 

rozumiem starania - lecz mimo wszystko wskazuję na ich czasowość

jak nie puści gładź to puści tynk pod nią w sumie efekt ten sam

Jeśli chodzi o gips, mam na myśli fakt, że na nim wyrasta chętnie grzyb w wilgotnych warunkach. Tynk sam w sobie trzyma się świetnie. Wapno ma właściwości dezynfekujące. To jest choćby jeden z wielu plusów gładzi wapiennej i tynków cementowo-wapiennych.

> w mokrej piwnicy trzyma się tylko śmieci nawet jak nie było to coś kiedyś śmieciem to teraz i tak jest

Niestety po powodzi stało się w ciągu jednego dnia. Piwnica pusta, nie da się tam niczego trzymać, ale nie ma co iść w tą dygresję. Wszyscy zdają sobie sprawę, że trzeba to naprawić, ale i tak potrzeba czasu. Niestety.

Marcel-Szpak

Marcel-Szpak

1 godzinę temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

No że osuszenie budynku nie jest sprawą prostą - tłumaczyć mi nie musisz :)

Jednak w Waszym dobrze pojętym interesie ten temat potraktować priorytetowo i w sumie nie musi to być żaden dramat ,

w mokrej piwnicy trzyma się tylko śmieci nawet jak nie było to coś kiedyś śmieciem to teraz i tak jest , znaczy śmieci powywalać i wpuścić ekipę niech to zabezpieczą i po problemie

 

rozumiem starania - lecz mimo wszystko wskazuję na ich czasowość

jak nie puści gładź to puści tynk pod nią w sumie efekt ten sam

Jeśli chodzi o gips, mam na myśli fakt, że na nim wyrasta chętnie grzyb w wilgotnych warunkach. Tynk sam w sobie trzyma się świetnie. Wapno ma właściwości dezynfekujące. To jest choćby jedna z wielu plusów gładzi wapiennej i tynków cementowo-wapiennych.

> w mokrej piwnicy trzyma się tylko śmieci nawet jak nie było to coś kiedyś śmieciem to teraz i tak jest

Niestety po powodzi stało się w ciągu jednego dnia. Piwnica pusta, nie da się tam niczego trzymać, ale nie ma co iść w tą dygresję. Wszyscy zdają sobie sprawę, że trzeba to naprawić, ale i tak potrzeba czasu. Niestety.

×
×
  • Utwórz nowe...